Domů » Bleskovky » Finální verze iOS 9.3 se blíží, dočkat bychom se měli už příští týden

Finální verze iOS 9.3 se blíží, dočkat bychom se měli už příští týden

Týden utekl jako voda a Apple opět vydal testovací verzi systému iOS 9.3, a to nejen pro vývojáře, ale i pro veřejnost, respektive členy Beta programu. Jelikož se jedná o v pořadí již sedmou beta verzi, je velice pravděpodobné, že je to poslední testovací sestavení. Nyní by už měla následovat ostrá verze pro veřejnost, která by měla být uvolněna již v pondělí 21.března večer, na kdy má Apple naplánovanou svou keynote, kde by měl představil čtyřpalcový iPhone SE a iPad Pro.

Apple uvolnil pro veřejnost iOS 9 beta 4. Jaké přináší novinky?


iOS 9.3 přináší poměrně významné novinky, jako například Noční režim, nové 3D Touch zkratky a také́ opravu známé chyby s rokem 1970. Vývojářská iOS 9.3 beta 7 nepřináší žádné zásadní novinky, ale opět nabízí vylepšení a optimalizaci výkonu a plynulosti animací.

Pokud se chcete stát beta testery, můžete se na stránkách Applu zaregistrovat do Apple Beta Software Programu a získávat tak nejnovější beta verze systému iOS.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Marek Smékal

15 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  Ty už sou s touhle verzí taky jak Microsoft :D

  • kjkszpj (neregistrovaný)

   Snáď nie aj s chybami v systéme …

  • Co to plácáš? V každé betě byl vidět posun a hlavně finální verze jsou stabilní což se o W10M co vyšla na 550 a 950 nedá říct dodnes.

   • Co meleš, W10 už jsou po aktualizaci FW už dodstatečně stabilní.

   • Mr. Arakin (neregistrovaný)

    Tak urcite.

   • Jak dlouho už Lumii 950 máš? Nemáš viď.

   • Johny (neregistrovaný)

    AIKON: myslel sem s tim jak dlouho jim to trvá vypustit, tak klid.

   • Xooo (neregistrovaný)

    steelspace nemá Lumii, není totiž blbec :D

   • Ted už primárně Lumii nemám, ale v rodině jich je dost a sám jsem používal Lumie 3 roky – W10M mi běžel 10 měsíců. A 950 mají dva kamarádi co se vídáme několikrát týdně a moc dobře vím kolik má problémů – sám jsem jí chtel původně, než jsem jí 28. listopadu měl v Německu a totálně mě přešla chuť a šel jsem do 6s Plus 64GB.

   • Johny – ok sorry ;)

  • Viď:) Na druhou stranu, v průběhu distribuce veřejné Bety aktualizoval bezpečnostní aktualizací i finální starší verzi, takže úplně jako MS přeci jen není:)

 2. Míky (neregistrovaný)

  Sem jediný nebo se vám také u tohoto článku zobrazuje diakritika nějak podivně… jakoby posunutá o písmeno doprava.

 3. Honza (neregistrovaný)

  Fajne, těším se :)

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *