Domů » Bleskovky » Apple odhalí iPhone SE a 9,7″ iPad Pro 21. března

Apple odhalí iPhone SE a 9,7″ iPad Pro 21. března

Apple konečně zveřejnil datum, kdy se uskuteční jarní tisková konference, na níž budou představeny nové produkty pro první polovinu letošního roku. Zapište si do kalendáře 21. března v 19:00 středoevropského času.

apple event

Hlavními hvězdami tiskové konference mají být dva produkty:

 • Nový iPhone s úhlopříčkou displeje 4″, který má být mnohem výkonnějším nástupcem modelu 5s. Telefon údajně ponese jméno iPhone 5se, případně pouze iPhone SE, má jej pohánět čipset Apple A9 a má být vybaven NFC čipem pro zprostředkování Apple Pay plateb.
 • Druhým stěžejním produktem má být nástupce iPadu Air 2, který se má díky vysokému výkonu, externí klávesnici, čtyřem reproduktorům a podpoře Apple Pencil přesunout do kategorie Pro. Má se také jednat o vůbec první iPad s LED bleskem u fotoaparátu.

Kromě této dvojice se očekávají i nové varianty stávajících Apple Watch.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Johny (neregistrovaný)

  proč updatovat pár hodin starej článek o tom samym? APPLE SPAM! Na to čtenáři vždycky reagujou! Tak schválně, kam až smartmanie klesne…

  • Urr (neregistrovaný)

   A zdravíčko jinak slouží dobře? :-D

   • Johny (neregistrovaný)

    Máš pravdu, trochu sem se unáhlil, za to se omlouvám. Spekulace o Apple už celé nečtu a tak sem vyvodil špatný závěr.

  • Dobrý den, rozhodně nejde o žádný Apple spam. Informace v předchozí bleskovce byla neoficiální, včera večer ale Apple termín další keynote potvrdil v rozeslaných pozvánkách pro zahraniční redakce, proto jsme o tom psali.

   • Johny (neregistrovaný)

    Ale představení Apple iPhone SE je taky VELMI neoficiální, ne? Nikdo neví, jestli bude vůbec něco takového představené, protože prakticky žádné skutečné úniky nejsou a vše, včetně názvu, je více než jedna velká spekulace?

   • Johny (neregistrovaný)

    Mimochodem neznačí slogan akce: „Let us loop you in“ spíš o představení nových hodinek? ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *