TOPlist

Film Super Mario Bros. o sobě dává vědět novým trailerem. Představuje Donkey Konga a kočičí obleček

cat mario super mario movie
  • Donkey Konga namluvil herec Seth Rogen
  • Ukázka zobrazuje souboj právě mezi ikonickou gorilou a Mariem
  • Film se do kin dostane už 7. dubna

Od připravovaného filmu s legendárním instalatérem Mariem si Nintendo hodně slibuje. Nejen proto angažovalo celou řadu hvězd v čele s Anyou Taylor-Joy, Chrisem Prattem a Jackem Blackem, kteří se mají postarat o co možná nejlepší hlasové oživení postav. Právě Chris Pratt coby Mario uvedl již dříve fanoušky do rozpaků a vyvolal obavy, zda je pro tuto roli vhodným kandidátem.

Alespoň částečně se Nintendo snaží negativní očekávání uklidnit novým trailerem. V něm se představí ikonický hrdina Donkey Kong, o jehož namluvení se postaral Seth Rogen. Právě proti němu se Mario postaví v aréně. Za standardních okolností proti němu nicméně kníratý instalatér nemá příliš velkou šanci. Po převlečení do známého kočičího obleku se ale karty obrátí, především díky humornému prvku překvapení.mario movie 2023 trailerNepřehlédněte

Prvnímu traileru na film Super Mario Bros. nechybí humor ani nadhled. Těšíte se?

Film se v kinech objeví už 7. dubna a z dostupných materiálů to prozatím vypadá, že by se mohla pobavit celá rodina. Těšíte se na 3D animovaný snímek Super Mario Bros.? Dejte nám vědět do komentářů.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku