Fanoušci Marvelu, zbystřete. Xbox ve tvaru Thorova kladiva si zamilujete

thor xbox

Limitované edice herních konzolí nejsou ničím neobvyklým. Ať už jde o Sony, Nintendo, nebo Microsoft, k příležitostem různých výročí nebo jako pocta důležitým hrám uvádějí na trh vcelku často speciální provedení konzolí v omezeném počtu kusů. Právě posledně jmenovaný se svým Xboxem představuje „limitky“ jako na běžícím páse – z těch nejzajímavějších lze zmínit například Minecraft a Cyberpunk edici Xboxu One, Star Wars edici Xboxu 360 nebo nedávnou Stranger Things edici Xboxu Series S.

stranger things xbox
Stranger Things edice Xboxu Series S

Tentokrát firma z Redmondu představila již druhou limitku aktuální konzole Xbox Series X. Po poctě vlajkové značce Halo nyní přetvořila konzoli do podoby Thorova kladiva k příležitosti premiéry filmu Thor: Láska jako hrom. Konzole dostala šedou nálepku imitující kladivo Mjölnir včetně násady k ní připojené. Samozřejmostí je také logo filmu na boku zařízení.

Pakliže vás speciální edice Xboxu Series X zaujala, máte šanci ji vyhrát. Podle tweetu oficiálního Xbox kanálu jej stačí sledovat, retweetovat s hashtagem #ThorLoveandThunderXboxSweepstakes a třeba se na vás usměje štěstí, tedy pokud jste starší 18 let a budete vylosování 21. července, kdy soutěž končí.

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku