Domů » Bleskovky » Facebook Messenger nově s podporou Apple Watch a multitaskingu na iPadech

Facebook Messenger nově s podporou Apple Watch a multitaskingu na iPadech

Aplikace Facebook Messenger pro iOS se dočkala aktualizace, která přináší podporu tohoto multiplatformního komunikátoru i na hodinkách Apple Watch (recenze). Na nich lze nově číst příchozí zprávy, a odpovídat na ně. Z hodinek lze přijímat textové zprávy, a případně odesílat předdefinované zprávy, hlasové klipy, samolepky, „lajky“ a také polohu uživatele.

   

Kromě toho umí nový Messenger pracovat na iPadech s iOS 9 v režimu split-screen, tedy v jedné části displeje po boku jiné spuštěné aplikace. Pokud vám již aktualizace nebyla nabídnuta, můžete si ji stáhnout prostřednictvím následujícího odkazu.

Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).