Sledujte nás na YouTube

Facebook Messenger nově s podporou Apple Watch a multitaskingu na iPadech

Aplikace Facebook Messenger pro iOS se dočkala aktualizace, která přináší podporu tohoto multiplatformního komunikátoru i na hodinkách Apple Watch (recenze). Na nich lze nově číst příchozí zprávy, a odpovídat na ně. Z hodinek lze přijímat textové zprávy, a případně odesílat předdefinované zprávy, hlasové klipy, samolepky, „lajky“ a také polohu uživatele.

   

Kromě toho umí nový Messenger pracovat na iPadech s iOS 9 v režimu split-screen, tedy v jedné části displeje po boku jiné spuštěné aplikace. Pokud vám již aktualizace nebyla nabídnuta, můžete si ji stáhnout prostřednictvím následujícího odkazu.

Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *