Domů » Bleskovky » Facebook Beta: Pomozte vývojářům s aplikací pro Windows Phone 8

Facebook Beta: Pomozte vývojářům s aplikací pro Windows Phone 8

Vývojáři Microsoftu a Facebooku společně pracují na nové verzi jejich aplikace pro Windows Phone a žádají uživatele o pomoc s jejím testováním. Nová verze přinese podstatné změny v uživatelském prostředí a doplní i některé často žádané funkce jako fotografie ve vysokém rozlišení, sdílení převzatých příspěvků nebo profil Timeline.

  

Aplikace Facebook Beta už je poměrně stabilní a dá se používat na každodenní bázi, i když, jak upozorňují sami vývojáři, ještě se mohou objevit nějaké drobné problémy, záseky a podobně. Pokud máte zájem se testování zúčastnit, stačí ji zdarma stáhnout do svého smartphonu pomocí přímého odkazu níže, jinak ji totiž ve Windows Phone Store nenaleznete. Pomocí položky Feedback v nastavení pak můžete odesílat své názory, zkušenosti a návrhy na vylepšení. Betaverze nenahrazuje běžně dostupnou stabilní aplikaci a je tak možné je v telefonu používat současně.

-

Miroslav Havlíček

16 komentářů

 1. Posun neuvěřitelný, myslím si, že i v beta verzi se dá vcelku slušně používat, skoro bych řekl, že lépe než předchozí verzi, ale trpí ještě částečnou pomalostí a záseky + drobnosti jako nemožnost psaní s diakritikou.

 2. janac_marek

  Nedá sa písať diakritikou.

  V messages sa stále nedá poslať obrázok a asi ani prezerať prijatý…

  Stále neukazuje, či druhá strana správu prečítala.

  Zmeny z môjho pohľadu len kozmetické, ale to čo osobne používam je po stránke funkčnosti podobne ako stará verzia slabé.

 3. Jura (neregistrovaný)

  Sluselo by se doplnit, ze tato aplikaace je pouze pro WP8.

 4. Opět pouze pro WP 8…už mě docela se*e jak Microsoft kašle na předchozí verzi

  • Ale vždyť to je zcela logické!

  • nesouhlasím. Myslím, že zákazníci kteří podpořili umírající Nokii (alespoň v mém případě), si zaslouží taky nějakou podporu.

  • Podporu v podobe aktualizaci OS a FW mas. V tomhle konkretnim pripade se jedna o aplikaci a u tech na WP7.x na podporu spolehat moc nemuzes. Je logicke, ze se vsichni spis zameri na aktualni WP8 a ne na „umirajici“ WP7.x.

  • Tvrdilo se, že se přesně tohle nestane po příchodu WP8, že se nezačnou ve velkým vybodávat vývojáři na WP7, ale už se to děje. Pro toho kdo si pořídil před vydáním WP8 nějaký 7 telefon to musí být dost k vzteku

  • Tohle je jedna aplikace. „Ve velkým“ je trochu silné slovo.

  • Royce (neregistrovaný)

   Ono to hlavně pro WP7 nejde, protože využívá fičur WP8, jako notifikace lockscreenu, obrázky lockscreenu, více možností nápisu na dlaždicích, běh na pozadí apod.. Kdyby to osekali, dostanou se na starou WP7.x aplikaci.. takže by bylo celkem zbytečné ji vyvíjet.. asi tak…

 5. Oli (neregistrovaný)

  Plně souhlasím s Mazamim, taky jsem koupil Lumii 800, ale urychleně jsem to prodal a odešel pryč od WP. Nokia minulý rok udělala největší podělávku svým zákazníkům.

  • Spis to bylo dilo MS a ne Nokie. Te nezbejvalo nic jinyho nez prodavat jiz vyrobene telefony.

 6. Clacsson (neregistrovaný)

  Takže pro WP7.8 není žádná FB aplikace?

  • je, oficiální přímo od MIcrosoftu…pomalá a zasekávající se

  • Clacsson (neregistrovaný)

   Takže oproti mému Androidu vlastně žádný rozdíl. Aktualizace systému z verze 2.3.7 se asi taky už nedočkám a FB mi padá… občas. Je to tedy v normě :-)).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).