Domů » Bleskovky » ExpenseScout: Mějte své příjmy a výdaje pod kontrolou

ExpenseScout: Mějte své příjmy a výdaje pod kontrolou

Ve Windows Phone Marketplace se objevila další česká aplikace, jejímž autorem je Michal Vácha. ExpenseScout je užitečný pomocník pro všechny, kteří chtějí mít své příjmy a výdaje pod kontrolou. Sám podobnou aplikaci používám na iOS (Saver) a proto podobné řešení pro mobilní Windows vítám. ExpenseScout nabízí přehledné uživatelské prostředí v „Metro“ designu a vkládání jednotlivých položek je velice jednoduché. Výdaje navíc můžete třídit do několika skupin, takže máte vždy přehled o tom, za jaké aktivity jste nejvíce utráceli.

  

Plná verze aplikace stojí přijatelných 21 Kč, nicméně k dispozici je i trial verze, která nemá žádná omezení a je bez reklam. Koupí plné verze však autora můžete podpořit v dalším vývoji. Pokud aplikaci vyzkoušíte, nezapomeňte ji v Marketplace ohodnotit a do komentářů pod článkem nebo do fóra můžete napsat nápady na další vylepšení. Já bych po vzoru výše odkazovaného Saveru uvítal zobrazování výdajů ve formě koláčových grafů (tahle funkce by se podle slov autora měla objevit v některé z dalších aktualizací).

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

8 komentářů

 1. htcjirka (neregistrovaný)

  Ja utraceni radsi nepocitam,jinak bych se musel zhrozit :-)

 2. Holda29 (neregistrovaný)

  Mate tip na neco podobneho na Android? Kdyby existovala i synchronizujici se desktopova aplikace, tak by to bylo uplne perfektni :)

  • Matejxx (neregistrovaný)

   MoneyManager ale sync na desktop nemá.

  • Lukáš Křepelka (neregistrovaný)

   [odkaz] Má i synchronizaci pro PC… dokonce je i pro WP

  • didahrozek (neregistrovaný)

   Pro Android je rozhodně nejlepší aplikace Wallet od WalletApp.net. Myslím, že jsou to dokonce čeští vývojáři a navíc ta aplikace je vážně dokonalá, jednoduchá, přehledná a zdarma. A widget s aktuálním zůstatkem a rychlým přidáváním záznamů je taky supr.

 3. makikvues (neregistrovaný)

  Pre windows phone 7 existuje aplikacia zdarma – MyExpenses.eu – [odkaz], poskytuje aj viac funkcii

 4. TomasNM (neregistrovaný)

  Pre Android som si naprogramoval vlastnu aplikaciu. Islo mi o jednoduchost,rychlost bez zbytocnych veci navyse. Vsetko uklada na kartu do textoveho suboru. Parametre: cas,datum,kategoria,suma a poznamka. Mozem sa podelit.

 5. TomasNM (neregistrovaný)

  [odkaz]

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *