Sledujte nás na YouTube

Evolve tento měsíc na český trh uvede dualSIM smartphony s Androidem 4.0

Společnost Evolve v průběhu srpna rozšiří svou nabídku telefonů o dva smartphony, které budou vybaveny operačním systémem Android 4.0.3 a sloty na dvě SIM karty. První model s označením Warrior nabídne prostorný displej s úhlopříčkou 5 palců, druhá novinka s názvem Samurai pak 4,3″ panel, oba bohužel jen s WVGA rozlišením.


Design telefonů bude jednotný, lišit se budou pouze v úhlopříčce displeje 

Největší výhodou bude možnost používat aktivně dvě SIM karty najednou, přičemž primární slot bude podporovat GSM a 3G sítě, sekundární jen GSM. Hnacím motorem se stane 1GHz single-core procesor, kterému bude dělat společnost grafický akcelerátor PowerVR SGX531. Vnitřní pamě’t bude mít kapacitu jen 4 GB, ale naštěstí nebude chybět slot na microSD karty. Fotoaparát na zadní straně bude mít rozlišení 5 Mpx. Evolve zatím nezveřejnilo, za kolik se oba modely budou prodávat. Tuto informaci pro vás zjišťujeme a do zprávy ji doplníme.

Michal Javůrek

6 komentářů

 1. Slike... (neregistrovaný)

  Dobrá recenze,… :) akorát se chci zeptat, jestli nevíte jak se dělají screenshoty s Htc wildfire s? Díky za odpověď

 2. biscuit84 (neregistrovaný)

  Diskusia pekne offtopic. Chcelo by to premazat :)

 3. onderek (neregistrovaný)

  SLIKE : Od toho jsou snad fora, ne ???

 4. Slike... (neregistrovaný)

  Ježiši promiňte že jsem se zeptal… ! :(

 5. John2y (neregistrovaný)

  Nakolik tak odhadujete cenu? Mohlo by to byt celkem lowcost, ale podle me tu cenu nabusi tim ze je to dualsim.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *