Emirates jde s dobou: v aplikaci si zábavu upravíte podle svých preferencí

Letecká společnost Emirates v rámci své aplikace představila novou funkci, kterou jistě ocení všichni uživatelé jejich palubního zábavního systému. Zatímco doposud si pasažéři mohli obsah přizpůsobovat až na palubě letadla, s novinkou si mohou nastavit veškerou zábavu před samotným odletem z pohodlí domova. A že je z čeho vybírat – na palubách letadel Emirates si můžete v rámci systému ice vybrat z 4 000 filmů, seriálů či hudby.

Novinkou je také možnost prohlédnout si nápojový a vinný lístek už jeden měsíc před odletem. Z aplikace si taktéž objednáte hotel, dopravu z letiště a na něj, objednat si výlet nebo si prohlédnout 3D mapu s rozmístěním sedadel v letadle.

Emirates
Cena: zdarma
‎Emirates
‎Emirates
Autor: Emirates
Cena: zdarma

Palubní systém je dostupný ve 44 jazycích, přičemž nechybí ani obsah speciálně pro děti,  pod kterým se nachází například Disney Channel nebo Cartoon Network. V kanálech The Wine Channel a The Food Channel zase mohou dospělí cestující nahlédnout do přípravy pokrmů a vína přímo na palubě letadla. Aplikaci můžete stahovat pro iOS a Android.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku