Eminem rapoval na Empire State Building. Videoklip natočili na Google Pixel 3

Google se stal na celý týden sponzorem známého pořadu Jimmy Kimmel Live! Výsledkem této spolupráce je mimo jiné hudební klip, ve kterém vystupuje slavný rapper Eminem se svou novou písní Venom (ta je zároveň titulní skladbou ke stejnojmennému filmu).

V hlavní roli Eminem… a Pixel 3

Ptáte se, kde v tom vězí Google? Video, které se odehrává na Empire State Building v New Yorku, bylo totiž celé natočeno na telefon Google Pixel 3. Vrcholek budovy se navíc během natáčení rozzářil pulsujícími barvami a upoutal tak pozornost kolemjdoucích.

Bitva o nejlepší video: iPhone Xs změřil síly s kamerou za 230 tisíc

Pixel 3 má na rozdíl od konkurence pouze jednu zadní kameru, dokáže s ní však hotové divy. Nedávno se například fotky pořízené Pixelem 3 objevily na obálkách sedmi amerických časopisů. Telefon od Googlu si oblíbila také fotografka Annie Leibovitz, která je známá pro své ikonické fotky na obálkách hudebního časopisu Rolling Stone a doposud používala iPhone.

Jak se vám video libí? Dokázal Pixel 3 zastoupit drahé natáčecí vybavení?

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

3 komentáře

 1. NOname (neregistrovaný)

  Best track ever!

 2. Dragereker (neregistrovaný)

  Vidno že to na profesionálne kamery sa aj tak nechytá :D …hlavne v hĺbke ostrosti…a tiež by tomuto videu slušel niejaký colorgrading….

  • zipiik (neregistrovaný)

   Hloubka ostrosti je dána fyzickou ohniskovou vzdáleností a clonovým číslem, s tím se nedá nic dělat. Proto mobily používají různá uměleinteligentní kurvítka obrazu.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel