Domů » Bleskovky » Eminem rapoval na Empire State Building. Videoklip natočili na Google Pixel 3

Eminem rapoval na Empire State Building. Videoklip natočili na Google Pixel 3

Google se stal na celý týden sponzorem známého pořadu Jimmy Kimmel Live! Výsledkem této spolupráce je mimo jiné hudební klip, ve kterém vystupuje slavný rapper Eminem se svou novou písní Venom (ta je zároveň titulní skladbou ke stejnojmennému filmu).

EXCLUSIVE - Eminem Performs “Venom” from the Empire State Building! Presented by Google Pixel 3

V hlavní roli Eminem… a Pixel 3

Ptáte se, kde v tom vězí Google? Video, které se odehrává na Empire State Building v New Yorku, bylo totiž celé natočeno na telefon Google Pixel 3. Vrcholek budovy se navíc během natáčení rozzářil pulsujícími barvami a upoutal tak pozornost kolemjdoucích.

Bitva o nejlepší video: iPhone Xs změřil síly s kamerou za 230 tisíc

Pixel 3 má na rozdíl od konkurence pouze jednu zadní kameru, dokáže s ní však hotové divy. Nedávno se například fotky pořízené Pixelem 3 objevily na obálkách sedmi amerických časopisů. Telefon od Googlu si oblíbila také fotografka Annie Leibovitz, která je známá pro své ikonické fotky na obálkách hudebního časopisu Rolling Stone a doposud používala iPhone.

Jak se vám video libí? Dokázal Pixel 3 zastoupit drahé natáčecí vybavení?

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments