TOPlist

E-Ten má velké plány, připravuje PocketPC s VGA, GPS a UMTS ! (aktualizováno)

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

E-Ten Corp.Poslední dobou slýcháme o společnosti E-Ten stále častěji; dominantní postavení tajwanské HTC nám pomalu začíná polevovat, a tak se není čemu divit, že o svůj podíl na trhu mají zájem i jiní výrobci, a právě u E-Tenu se bude na co těšit. Díky starším modelům G500 a M600 se tento výrobce dostal do podvědomí spousty uživatelů zařízení s Windows Mobile, o aktuální novinky X500 a M700 je také obrovský zájem. Kombinace vysokého výkonu, stability, GSM a GPS modulu je pro mnohé uživatele klíčová. Mnozí se ale nespokojí s QVGA displeji, které jsou už dnes trochu přežitkem a raději by zařízení s VGA displejem.

Phone edition zařízení s VGA displejem však na trhu mnoho není, a právě to začátkem příštího roku chystají v E-Tenu změnit. V přípravě je několik PocketPC, které nabídnou špičkový VGA displej s úhlopříčkou 2.8″, dále se můžeme těšit na integrovaný GPS přijímač či FM rádio. Pokud vám schází podpora sítí třetí generace, pak vězte, že ani na tu v E-Tenu nezapomněli; již brzy tedy můžeme očekávat nová zařízení s VGA displeji, podporou GSM/UMTS sítí a integrovaným GPS modulem.

Aktualizováno: Podle informací přímo od českého zastoupení E-tenu spatří první novinka s UMTS a VGA displejem světlo světa až v druhém nebo třetím čtvrtletí 2007.

Zdroj: MoDaCo

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku