Domů » Články » E-Ten má velké plány, připravuje PocketPC s VGA, GPS a UMTS ! (aktualizováno)

E-Ten má velké plány, připravuje PocketPC s VGA, GPS a UMTS ! (aktualizováno)

E-Ten Corp.Poslední dobou slýcháme o společnosti E-Ten stále častěji; dominantní postavení tajwanské HTC nám pomalu začíná polevovat, a tak se není čemu divit, že o svůj podíl na trhu mají zájem i jiní výrobci, a právě u E-Tenu se bude na co těšit. Díky starším modelům G500 a M600 se tento výrobce dostal do podvědomí spousty uživatelů zařízení s Windows Mobile, o aktuální novinky X500 a M700 je také obrovský zájem. Kombinace vysokého výkonu, stability, GSM a GPS modulu je pro mnohé uživatele klíčová. Mnozí se ale nespokojí s QVGA displeji, které jsou už dnes trochu přežitkem a raději by zařízení s VGA displejem.

Phone edition zařízení s VGA displejem však na trhu mnoho není, a právě to začátkem příštího roku chystají v E-Tenu změnit. V přípravě je několik PocketPC, které nabídnou špičkový VGA displej s úhlopříčkou 2.8″, dále se můžeme těšit na integrovaný GPS přijímač či FM rádio. Pokud vám schází podpora sítí třetí generace, pak vězte, že ani na tu v E-Tenu nezapomněli; již brzy tedy můžeme očekávat nová zařízení s VGA displeji, podporou GSM/UMTS sítí a integrovaným GPS modulem.

Aktualizováno: Podle informací přímo od českého zastoupení E-tenu spatří první novinka s UMTS a VGA displejem světlo světa až v druhém nebo třetím čtvrtletí 2007.

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. No este keby do toho narvali klavesnicu ako ma M700 a HSDPA 7.2 / HSUPA 3.6, tak by som bol spokojny, ako zelva.

  2. No parada Ale jakozto vecny rejpal musim mit pripominku – kdyz to bude „az“ pristi rok, tak proc jenom VGA? Uz by u MS mohli zapracovat na podpore SVGA (800×600)
    Nicmene konecne je to krok spravnym smerem – zacinam setrit
    Btw. na te malinkate uhlopricce to bude pekne jemnulinky – nicmene ten displej mohli dat jeste o chlup vetsi Ale uz se moooc tesim

  3. E-ten vali….. len mu trosku trva kym da produkty do predaja

  4. Skoda ze si chci koupit M700, to je jeste tak akorat na to co do toho chci vrazit. Nove modely budou drazsi, takze snad az tak za 5 let mozna i dyl

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).