Domů » Články » E-Ten glofiish M700: Finální specifikace a živé fotografie

E-Ten glofiish M700: Finální specifikace a živé fotografie

-Do Katalogu kapesních počítačů jsme přidali finální technickou specifikaci připravované novinky E-Ten M700. Toto zařízení je hardwarově zcela totožné s modelem X500, konstrukčně se ale značně liší; nabízí vlastní hardwarovou klávesnici, díky které se tloušťka zastavila na téměř 20mm. Kompletní parametry naleznete zde.

Server HPC.ru dnes také přinesl první živé fotografie, které naleznete na této stránce. Jak se vám tato novinka líbí? Dáte přednost konzervativnějšímu designu X500 a oželíte hardwarovou klávesnici, nebo sáhnete po M700? Pokud je vašim favoritem právě tento model, pak si na něj ještě budete muset chvíli počkat, jelikož v České republice se začne prodávat na přelomu ledna a února 2007.

- -

Zdroje: České zastoupení společnosti E-Ten, HPC.ru

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. mno jako ta puvodni cerno modra verze vypadala mnoooohem lepe…

  2. Ten phptoshop v modere byl fakt lepsi Ale asi si pockam Ta hardarova klavesnice je fakt lakava

  3. tak to zalezi na vkusu, ten PC render byl pro me
    ale tadle verze je me libi

  4. Osobně sï počkám na + verzi, ale pokud do té doby někdo nevidá něco podobného, tak si to koupim.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).