Domů » Bleskovky » DxOMark: Note8 je aktuálně nejlépe fotícím Androidem

DxOMark: Note8 je aktuálně nejlépe fotícím Androidem

Nedávno jsme vám přinesli článek o fotoaparátu nového iPhone 8 Plus, který si od DxOMark odnesl nejvyšší možné hodnocení, a to 94 bodů. Netrvalo však dlouho a novým „jablkům“ začala dýchat na krk konkurence ze stáje Android. Konkrétně byl nové sadě testů podroben Galaxy Note8 od Samsungu, který si, stejně jako iPhone 8 Plus, odnesl hodnocení 94 bodů. Mobilní fotografie tak má nyní dva krále.

Galaxy Note8 tak porazil veškerou zbylou konkurenci s Androidem a dorovnal nejnovější počin Applu. Model exceluje především v zoomování a využití autofocusu. Na velmi vysoké úrovni jsou pak také pořízené fotografie za horšího osvětlení. Jednou ze zmíněných nevýhod je pak vyvážení bílé nebo omezený dynamický rozsah.

Galaxy Note8 však na trůnu nemusí zůstat dlouho – sesadit by jej mohly modely V30 nebo Mate 10 Pro. Jak se s fotoaparáty poprali ostatní výrobci ukáže až čas a především důkladné testování. Pokud však plánujete nákup nové vlajkové lodě Samsungu, chybu rozhodně neuděláte. Ve všech ohledech se jedná o špičkové zařízení, které potěší i ty nejnáročnější. Celou recenzi fotoaparátu naleznete na tomto odkazu.

Recenze Samsung Galaxy Note 8: návrat krále ve velkém stylu

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments