Domů » Články » DualCor představen na CES 2006

DualCor představen na CES 2006

DualCorDnes byl v Las Vegas zahájen již 40. ročník veletrhu CES, který se zaměřuje na hi-tech spotřební elektroniku. Ani tento ročník není výjimkou a hned první den zde bylo představeno zařízení DualCor, které kombinuje notebook, PDA a telefon. Většinu technických specifikacích tohoto hybrida jsme vám přinesli ve starší bleskovce, avšak stále nebylo zřejmé,  jak na tom bude displej a dva operační systémy (!).

Na CESu dnes bylo poodhaleno, že o chod ,,počítačové,, části se budou starat Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 a o chod PDA pak Windows Mobile 5.0 Phone edition. Displej bude velmi kvalitní, rozlišení 800×480 s 262k barvami a samozřejmě dotykovým displejem. K dispozici budete mít dále tři USB 2.0 porty, výstup na sluchátka (zatím není známo, zda 3,5mm nebo 2,5mm), zabudovaný mikrofon, reproduktor a slot pro paměťové karty typu Compact Flash II…

Podívejte se na několik nových obrázků DualCoru:

Windows Mobile 5.0 Phone edition
1

Windows XP Tablet edition 2005 v praxi
2

Práce s kancelářskými programy
3

Prostředí Windows XP Tablet edition 2005
4

Další informace o DualCoru naleznete na jeho oficiálních stránkách DualCor.com.

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Nj, je to fakt pekne zarizeni Klidne bych si ho nechal libit.. Dokonce bych rekl, ze v realu vypada jeste lip, nez jsem cekal – nicmene mam pocit, ze to bude chtit dokoupit BT klavesnici – precejenom bez ni je stolni OS takovej orezanej.. (i ve erzi TabletPC)

  2. Cenu jsme psali už v předchozi bleskovce o DualCoru…
    1500$ (asi 36 500 Kč)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).