TOPlist

DualCor představen na CES 2006

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

DualCorDnes byl v Las Vegas zahájen již 40. ročník veletrhu CES, který se zaměřuje na hi-tech spotřební elektroniku. Ani tento ročník není výjimkou a hned první den zde bylo představeno zařízení DualCor, které kombinuje notebook, PDA a telefon. Většinu technických specifikacích tohoto hybrida jsme vám přinesli ve starší bleskovce, avšak stále nebylo zřejmé,  jak na tom bude displej a dva operační systémy (!).

Na CESu dnes bylo poodhaleno, že o chod ,,počítačové,, části se budou starat Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 a o chod PDA pak Windows Mobile 5.0 Phone edition. Displej bude velmi kvalitní, rozlišení 800×480 s 262k barvami a samozřejmě dotykovým displejem. K dispozici budete mít dále tři USB 2.0 porty, výstup na sluchátka (zatím není známo, zda 3,5mm nebo 2,5mm), zabudovaný mikrofon, reproduktor a slot pro paměťové karty typu Compact Flash II…

Podívejte se na několik nových obrázků DualCoru:

Windows Mobile 5.0 Phone edition
1

Windows XP Tablet edition 2005 v praxi
2

Práce s kancelářskými programy
3

Prostředí Windows XP Tablet edition 2005
4

Další informace o DualCoru naleznete na jeho oficiálních stránkách DualCor.com.

Zdroj: MSmobiles

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku