Domů » Články » DualCor představen na CES 2006

DualCor představen na CES 2006

DualCorDnes byl v Las Vegas zahájen již 40. ročník veletrhu CES, který se zaměřuje na hi-tech spotřební elektroniku. Ani tento ročník není výjimkou a hned první den zde bylo představeno zařízení DualCor, které kombinuje notebook, PDA a telefon. Většinu technických specifikacích tohoto hybrida jsme vám přinesli ve starší bleskovce, avšak stále nebylo zřejmé,  jak na tom bude displej a dva operační systémy (!).

Na CESu dnes bylo poodhaleno, že o chod ,,počítačové,, části se budou starat Microsoft Windows XP Tablet PC Edition 2005 a o chod PDA pak Windows Mobile 5.0 Phone edition. Displej bude velmi kvalitní, rozlišení 800×480 s 262k barvami a samozřejmě dotykovým displejem. K dispozici budete mít dále tři USB 2.0 porty, výstup na sluchátka (zatím není známo, zda 3,5mm nebo 2,5mm), zabudovaný mikrofon, reproduktor a slot pro paměťové karty typu Compact Flash II…

Podívejte se na několik nových obrázků DualCoru:

Windows Mobile 5.0 Phone edition
1

Windows XP Tablet edition 2005 v praxi
2

Práce s kancelářskými programy
3

Prostředí Windows XP Tablet edition 2005
4

Další informace o DualCoru naleznete na jeho oficiálních stránkách DualCor.com.

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kato
Uživatel
Kato
Offline

Nj, je to fakt pekne zarizeni Klidne bych si ho nechal libit.. Dokonce bych rekl, ze v realu vypada jeste lip, nez jsem cekal – nicmene mam pocit, ze to bude chtit dokoupit BT klavesnici – precejenom bez ni je stolni OS takovej orezanej.. (i ve erzi TabletPC)