Druhá veřejná beta iOS 16 je tady. Přináší očekávané novinky v iMessage

ios 16

Zkraje července vypustil Apple první veřejnou beta verzi svého systému iOS 16. A právě nyní vydal druhou verzi této bety, která přináší několik oprav a také novinky, které nebyly obsažené původně. Zároveň s druhou veřejnou betou Apple navazuje na již čtvrtou vývojářskou betu, která je ke stažení od středy.iOS 16Nepřehlédněte

Vyzkoušejte iOS 16 a další novinky! Apple vypustil veřejné beta verze nových systémů

Dle oficiálních informací přibyla prakticky jen jedna velká novinka, a sice možnost konečně volně upravovat odeslané zprávy v rámci iMessage i po tom, co je adresát zobrazí. Ale pozor, tato možnost platí pouze 15 minut od odeslání zprávy. V chatu můžete zároveň zrušit odeslání zprávy, ale máte na to jen 2 minuty – pak už akce dostupná není. Poslední novinkou je možnost označit zprávu jako nepřečtenou, a to i potom, co jste si ji přečetli, abyste se k ní mohli vrátit později.

Kromě zmíněného iOS 16 Beta 2 je k dispozici druhá veřejná beta i pro macOS 13 Ventura, tvOS 16 a HomePod. Aktualizace by se vám měla zobrazit v Nastavení –> Obecné –> Aktualizace softwaru.

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku