Dreadlocks představují české kyberpunkové akční RPG Dex

Čeští vývojáři ze studia Dreadlocks oznámili nový připravovaný titul, kterým je akční kyberpunkové RPG Dex. Spolu s horrorovou adventurou Enlightened se tak můžeme v příštím roce těšit na dvě hry pod hlavičkou Dreadlocks.

   

Dle slov autorů i informací dostupných na oficiálním českém webu je nač se těšit – v plánu je „mysticko-undergroundový příběh“ s  větvenými dialogy, možnost vícero řešení jednotlivých úkolů a otevřenost herního světa. Již teď je jasné, že pokud se plány vývojářů z Dreadlocks vydaří, mohl by Dex být zajímavým kouskem a netradičním žánrovým mixem. Důraz na hratelnost, propracovaný soubojový i RPG systém a příběh z temně laděného kyberpunku. Vizuální zpracování, patrné z dostupných obrázků, je taktéž působivé a kombinuje atmosféru sci-fi prostředí se stylem automatových mlátiček z 90. let.  

Dex - Cyberpunkové akční RPG - Intro

Prozatím jsou k dispozici jen oficiální informace na webu, česky dabované příběhové intro a několik obrázků. Dle slov autorů se na další poodhalení Dexu můžeme těšit již v lednu 2013, první veřejná hratelná betaverze je chystána na přelom ledna a února. Kromě verze pro Android a iOS bude hra k dispozici pro PC i Mac.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku