Dostaňte Dynamic Island i na svůj telefon. Pomůže aplikace DynamicSpot – SMARTmania.cz

Dostaňte Dynamic Island i na svůj telefon. Pomůže aplikace DynamicSpot

iphone 14 pro dynamic island 2

Apple se během představování nových iPhonů 14 blýsknul nejen řadou hardwarových vylepšení, ale také softwarovou novinkou s názvem Dynamic Island. Geniálně jednoduché využití pilulkového výřezu pro selfie kameru a Face ID zaujalo nejednoho konkurenta i celou řadu vývojářů. Bylo jen otázkou času, než se některý šikovný kutil na tuto funkci zaměří a přinese ji také pro operační systém Android.

dynamicspot
Aplikace DynamicSpot

A skutečně netrvalo dlouho a první vlaštovka je už nyní v Google Play. Aplikace nese název DynamicSpot, stojí za ní vývojář s přezdívkou Jawomo a aktuálně se nachází v beta verzi. To znamená, že výtvor šikovného programátora může tu a tam obsahovat nějakou chybu, avšak už nyní si lze příchozí notifikace přizpůsobit, kupříkladu ve vzhledu, velikosti, pozici, zakřivení rohů či dokonce možnosti zobrazit dvě příchozí notifikace najednou.

[appbox googleplay screenshots com.jamworks.dynamicspot]

Aplikace nabízí také větší možnosti přizpůsobení, avšak je potřeba zaplatit drobný poplatek 99 Kč. Vývojář Jawomo má v tomto ohledu solidní reputaci – už dříve například vyvinul aplikace simulující notifikační diodu na Always-On displeji pro telefony Samsung a OnePlus nebo změnu chování tlačítka pro hlasového asistenta Bixby.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Kapitoly článku