TOPlist

Documents To Go: Plnohodnotný Office pro smartphone telefony

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Operační systém Windows Mobile 6 Standard přišel s balíkem aplikací pro práci s dokumenty Office. Jak jste se již ale mohli dočíst v recenzi Voxe nebo na fóru, mobilní Office pro smartphone telefony nabízejí opravdu jen ty základní funkce. Umějí dokumenty prohlížet a v omezené míře i editovat. Vůbec si ale neporadí s novým formátem Office 2007 a běžnou cestou v nich nový dokument rovněž nevytvoříte.

Balík aplikací  Documents To Go od společnosti DataViz toho ale umí mnohem více, a jeho aktuální verze umí také otevírat soubory Office 2007. Documents To Go se vnitřně dělí na několik aplikací – Word To Go (Word), Sheet To Go (Excel), Slideshow To Go (PowerPoint), PDF To Go a Zip To Go. V prvních třech aplikacích je možné prohlížet, editovat a vytvářet nové soubory, k dispozici jsou samozřejmě i pokročilé funkce a problémem není ani zobrazení dokumentů s pokročilým formátováním. Documents To Go navíc umí i otevírat soubory z Microsoft Office 2007, a je celkem úsměvné, že vlastní mobilní řešení od Microsoftu (ani ve verzi pro PDA) si s těmito soubory zatím neporadí.

-

Demoverzi Documents To Go pro smartphone můžete stahovat z naší Download sekce. Kompletní seznam vlastností produktu naleznete na stránkách výrobce. Plná verze programu stojí 30 USD.

Zdroj: SmartphoneThoughts.com

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku