Domů » Bleskovky » Dočkáme se v Androidu N přepracované lišty s tlačítky? Možná přijde i aplikace pro řešení problémů

Dočkáme se v Androidu N přepracované lišty s tlačítky? Možná přijde i aplikace pro řešení problémů

Vydání finální verze nového Androidu N se pomalu ale jistě blíží – dočkat bychom se měli někdy na přelomu srpna a září tohoto roku.

nexus2cee_nav_final-01-1

Podle nejnovějších informací to vypadá, že se Google chce uchýlit ke změně grafiky panelu s navigačními tlačítky. Není zcela zřejmé, zda se této grafické úpravy dočkají pouze zařízení značky Nexus, nebo zda bude dostupná i pro ostatní modely. Stisk domovského tlačítka by totiž měl být doprovázen vlastní animací. První reakce na tuto změnu nejsou zatím velmi pozitivní a v tuto chvíli není jisté, zda se změny dočkáme i u finální verze sytému.

nexus2cee_support

Další horkou zprávou je také případné uvedení nové aplikace Googlu, která bude sloužit pro případné řešení problémů na modelech řady Nexus. Při výskytu problému s vaším zařízením jednoduše Googlu nasdílíte svou obrazovku a ten by se následně měl postarat o vyřešení potíží. Zda se ale i tento nástroj dostane do „ostrého provozu“, je zatím ve hvězdách.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

  1. Hnus, ale opravdu, a velkej!

  2. To musí být fake, opravdu musí, prosím…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).