Domů » Bleskovky » Dočkáme se skládacího iPhone? Apple si u Samsungu objednal ohebné displeje

Dočkáme se skládacího iPhone? Apple si u Samsungu objednal ohebné displeje

Apple je známý tím, že s novými technologiemi nepřichází na svět mezi prvními, ale většinou až ve chvíli, kdy jsou dostatečně vyladěné a dávají smysl. Z tohoto důvodu firma z Cupertina navenek neexperimentuje se ohebnými telefony, avšak ve vývojových centrech na nich nepochybně pracuje. Naznačuje to spousta jablečných patentů a také poslední zpráva informátora IceUniverse.

iceuniverse

Apple si objednal u Samsungu vzorky ohebných displejů

Ten na čínské mikroblogovací síti Weibo tvrdí, že Apple si u Samsungu objednal velké množství vzorků ohebných obrazovek a doufá, že se mu podaří vyjednat exkluzivní dodávky po dobu jednoho roku. Ještě před nedávnem přitom informátor Jon Prosser zveřejnil zprávu, že Apple pracuje na skládacím iPhonu, avšak se dvěma plochými displeji.

iphone foldable

Kalifornský gigant pravděpodobně pro svůj budoucí ohebný telefon (nebo jiné zařízení?) zvažuje několik form-faktorů. Jelikož si však zatím od Samsungu vyžádal pouze vzorky, zřejmě je teprve použije pro první prototypy, ze kterých teprve vznikne finální produkt. Některé zahraniční redakce tvrdí, že první ohebný iPhone by mohl přijít už v příštím roce, tyto odhady však zatím považujeme za předčasné.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments