Domů » Bleskovky » Dočkáme se Samsungu Galaxy S III v černé barvě?

Dočkáme se Samsungu Galaxy S III v černé barvě?

Samsung Galaxy S III se v současné době prodává v bílé a modré variantě, v USA je prostřednictvím operátora AT&T dostupná ještě speciální červená verze. Vypadá to ale, že se brzy dočkáme ještě černé varianty; prozrazuje to obrázek, který se objevil na oficiální Facebook stránce Samsungu a později se na internet dostala ještě fotografie z interního systému řetězce Carphone Warehouse, na které rovněž nechybí zmínka o černém Galaxy S III.

 

Je možné, že se představení dočkáme na veletrhu IFA 2012 (31. 8. – 5. 9. 2012), kde by měl Samsung mimojiné odhalit také novou generaci „tabletofonu“ Galaxy Note II. Redakce SmartMania.cz na veletrhu nebude chybět, proto se můžete těšit na aktuální informace přímo z místa dění.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. V té černé vypadá už o něco lépe…

  2. Je vidět, že je to otázka vkusu – na mně osobně působí na tom obrázku o poznání hůř, než kdyby tam byla „standardní“ bílá nebo modrá varianta. Uvidíme v reálu.

    Btw. pěkná funkce foťáku.

  3. tak cierna vyzera asi najlepsie

  4. Myslím,že už je to jisté:-)[odkaz]

  5. BAX (neregistrovaný)

    Bílá je rozhodně nejhezčí a nejelegantnější. Ačkoliv černá mohla být už od začátku také, nezlobil bych se porovnat si je:-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).