Dočkáme se Samsungu Galaxy S III v černé barvě?

Samsung Galaxy S III se v současné době prodává v bílé a modré variantě, v USA je prostřednictvím operátora AT&T dostupná ještě speciální červená verze. Vypadá to ale, že se brzy dočkáme ještě černé varianty; prozrazuje to obrázek, který se objevil na oficiální Facebook stránce Samsungu a později se na internet dostala ještě fotografie z interního systému řetězce Carphone Warehouse, na které rovněž nechybí zmínka o černém Galaxy S III.

 

Je možné, že se představení dočkáme na veletrhu IFA 2012 (31. 8. – 5. 9. 2012), kde by měl Samsung mimojiné odhalit také novou generaci „tabletofonu“ Galaxy Note II. Redakce SmartMania.cz na veletrhu nebude chybět, proto se můžete těšit na aktuální informace přímo z místa dění.

 

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Dragi (neregistrovaný)

  V té černé vypadá už o něco lépe…

 2. Kato (neregistrovaný)

  Je vidět, že je to otázka vkusu – na mně osobně působí na tom obrázku o poznání hůř, než kdyby tam byla „standardní“ bílá nebo modrá varianta. Uvidíme v reálu.

  Btw. pěkná funkce foťáku.

 3. mino (neregistrovaný)

  tak cierna vyzera asi najlepsie

 4. Balrog (neregistrovaný)

  Myslím,že už je to jisté:-)[odkaz]

 5. BAX (neregistrovaný)

  Bílá je rozhodně nejhezčí a nejelegantnější. Ačkoliv černá mohla být už od začátku také, nezlobil bych se porovnat si je:-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel