Domů » Bleskovky » Dočká se Sony Xperia E1 nástupce? Španělský prodejce zřejmě odtajnil jeho hardwarové parametry

Dočká se Sony Xperia E1 nástupce? Španělský prodejce zřejmě odtajnil jeho hardwarové parametry

V dubnu loňského roku uvedla společnost Sony na trh levný smartphone Xperia E1, který si mezi uživateli získal spoustu příznivců a slova chvály jsme nešetřili ani v naší recenzi. Španělský prodejce telefonů PhoneHouse.es na svých stránkách vystavil kartu nového modelu – Xperia E1 II, který by měl být nástupcem loňského bestselleru a spekuluje se, že oficiálního představení bychom se mohli dočkat už na MWC v Barceloně (3. – 5. března).


Dočká se Xperia E1 v nadcházejících týdnech nástupce?

Pokud jsou specifikace na webu prodejce pravdivé, měl by telefon nabídnout čtyřjádrový procesor, 4″ displej s qHD rozlišením (540 x 960 px), 5Mpx fotoaparát, 1 GB RAM a 8GB interní úložiště, které doplní slot na microSD karty (max. 32 GB). Rozměrům ani hmotnosti na webu prodejce příliš nevěříme, jelikož jsou shodné jako u loňského modelu, a to samé platí pro ilustrační obrázek. Novinka by podle PhoneHouse.es měla být dostupná v černé a bílé variantě, ale jak známe Sony, pravděpodobně nabídne i pestřejší barevné odstíny.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Diskuze k článku

  1. Talam (neregistrovaný)

    spíš nástupce sony xperii E3 ne???

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).