Domů » Bleskovky » Do VR hitu Beat Saber přibyla skladba, která vám pomůže s udržením kondice

Do VR hitu Beat Saber přibyla skladba, která vám pomůže s udržením kondice

Do česko-slovenského VR bestselleru Beat Saber přibyla zdarma nová skladba s názvem FitBeat, která má za cíl udržet hráče fit, což v době karantény kvůli koronaviru jistě přijde vhod. Funguje v režimech Standard, One Saber a 360 i 90°.

beat saber
Beat Saber (ilustrační obrázek)

Beat Saber si získal obrovskou popularitu právě i díky pravidelnému přísunu nových písní, jak bezplatných, tak placených. Fanoušci si za necelý rok a půl od jeho vydání koupili již více než 10 milionů skladeb. Hry samotné se prodalo přes 2 mil. kopií a již nějakou dobu kraluje žebříčku nejprodávanějších titulů pro virtuální realitu.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

Diskuze k článku

  1. Je to makacka na nohy, ale furt pohodicka oproti Pistol Whipu :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).