Domů » Bleskovky » Dnes začíná Google I/O: Sledujte s námi konferenci online. Stream spustíte i ve VR

Dnes začíná Google I/O: Sledujte s námi konferenci online. Stream spustíte i ve VR

Právě dnes začíná v San Franciscu další ročník vývojářské konference Google I/O, na které se dočkáme představení novinek týkajících se operačního systému Android N a dalších záležitostí, které pro nás Google v uplynulých měsících pečlivě připravoval. Vůbec poprvé navíc kalifornská společnost celou akci bude streamovat ve 360stupňovém pohledu, takže pokud máte doma CardBoard nebo nějakou lepší pomůcku pro sledování virtuální reality, rozhodně se máte na co těšit!

Klasický live stream

Google I/O 2016 - Keynote

Žhavým tématem by měla být například virtuální realita v podání Android VR, autonomní vozidla či tzv. Project Tango, v rámci kterého dokážou smartphony a tablety snímat okolí ve 3D, čehož mohou využívat speciální aplikace, například pro mapování či pro záznam obsahu pro virtuální realitu. Dále bychom se měli dočkat novinek ohledně systémů Android Wear a Chrome OS.

Live stream pro virtuální realitu

Google I/O 2016 - Keynote 360

Úvodní a nejsledovanější keynote začne dnes v 19:00 našeho času. Trvat bude 2 hodiny.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments