Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Dnes začíná Google I/O: Sledujte s námi konferenci online. Stream spustíte i ve VR

Dnes začíná Google I/O: Sledujte s námi konferenci online. Stream spustíte i ve VR

Právě dnes začíná v San Franciscu další ročník vývojářské konference Google I/O, na které se dočkáme představení novinek týkajících se operačního systému Android N a dalších záležitostí, které pro nás Google v uplynulých měsících pečlivě připravoval. Vůbec poprvé navíc kalifornská společnost celou akci bude streamovat ve 360stupňovém pohledu, takže pokud máte doma CardBoard nebo nějakou lepší pomůcku pro sledování virtuální reality, rozhodně se máte na co těšit!

Klasický live stream

Žhavým tématem by měla být například virtuální realita v podání Android VR, autonomní vozidla či tzv. Project Tango, v rámci kterého dokážou smartphony a tablety snímat okolí ve 3D, čehož mohou využívat speciální aplikace, například pro mapování či pro záznam obsahu pro virtuální realitu. Dále bychom se měli dočkat novinek ohledně systémů Android Wear a Chrome OS.

Live stream pro virtuální realitu

Úvodní a nejsledovanější keynote začne dnes v 19:00 našeho času. Trvat bude 2 hodiny.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

7 komentářů

 1. Asi nemá smysl doufat, že představí své aplikace pro Windows 10 Mobile :-(

  • O tom už se v minulosti spekulovalo, ale nemyslím si, že by se Google k něčemu takovému odhodlal. Nemá k tomu žádný důvod.

   • Ano, právě na základě toho, že se o tom koncem minulého roku mluvilo, v to tak trochu doufám. Vím, že Windows nemá u mobilů vysoký podíl, ale někdy se ty ledy snad musí prolomit.

  • Ne, nebude to pro Symbian. Ne, nebude to pro Bada. Ne, nebude to pro Windows Phone. Ne, nebude to pro Windows 10 Mobile. Nech ty systému RIP:)

   • Windows 10 Mobile i Windows Phone dojeli na aplikace, to je celé, ten systém sám o sobě je super, funkční a nemá dětské chyby jako jiné OS…

   • TomasSX1

    bigt: jak dojeli? Kazdy tyzden je vonku novy build v IP a produkcna verzia tiez dostava update kazdy tyzden/mesiac. Nezda sa mi ze ten system je nejaky dojazdeny.

  • Mr. Arakin (neregistrovaný)

   Proc by proboha uvadeli sve aplikace pro system s podilem nula nula prd odepsany i samotnym tvurcem?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel