Domů » Bleskovky » Dnes je den HTC Vive. Hra Arcade Saga zdarma, předplatné pro Viveport a nákup VR se slevou

Dnes je den HTC Vive. Hra Arcade Saga zdarma, předplatné pro Viveport a nákup VR se slevou

HTC Vive (recenze) dnes slaví první rok ostrého provozu. Díky tomu si dnes všichni uživatelé mohou zdarma stáhnout kopii hry Arcade Saga od Vive Studios. Noví zákazníci rovněž budou moci využít slevy 100 eur (cca 2 700 Kč) přímo na zařízení Vive a to jak na stránce vive.com, tak v internetovém obchodě Alza.

HTC Vive: Virtuální realita 21. století (test)

Předplatné pro Viveport

HTC rovněž 5. dubna spouští službu Viveport Subscription, která přináší první model předplatného pro obchod s VR aplikacemi. Tato služba ukazuje uživatelům Vive nový způsob, jak nakládat s neustále rostoucím počtem aplikací pro VR a neustále objevovat novinky za nižší cenu. Viveport Subscription startuje s možností prvního měsíce zdarma pro všechny nové uživatele.

VR Series: Arcade Saga (Gameplay) on HTC Vive

Viveport Subscription bude stát 7,99 € a dovolí uživatelům si zvolit pět aplikaci z předvybrané nabídky, ke kterým získají neomezený přístup. Ty budou moci každý měsíc obměňovat, případně si ponechat své oblíbené po dobu trvání svého členství. Všechny tituly v rámci členství rovněž budou k dispozici se slevou pro případnou pozdější koupi.

Test HTC Vive

Pro vývojáře znamená tato služba další model příjmu a nový kanál, kde mohou prezentovat své tituly odlišnému typu zákazníků. Viveport Subscription startuje s více než 50 tituly, mezi nimiž nechybí takové hitovky jako TheBlu, Richie’s Plank Experience, Everest VR, Fantastic Contraption, Mars Odyssey a další. Stávající zákazníci si mohou zajistit svůj měsíc zdarma jednoduchou registrací na stránkách viveport.com.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).