Sledujte nás na YouTube

DLC pro Shadowgun: The Left Over pro Android už tento týden

Herní pecka Shadowgun pro Android od českých vývojářů z Madfinger Games se do konce tohoto týdne dočká bezplatného přídavku s názvem The Left Over. Zatímco uživatelé zařízení s iOS si toto rozšíření už nějaký čas užívají (App Store), u Androidu se vydání trochu opozdilo; pravděpodobně kvůli testování a optimalizaci na širší počet zařízení. Výbornou zprávou ale je, že přídavek autoři pro obě platformy nabízejí zdarma ve formě aktualizace původní hry. Těšit se můžeme na čtyři nové levely, které navážou na dějovou linii a příběh základní verze. Přibude i několik nových druhů nepřátel, další grafické prvky a dočkáme se i nového soundtracku.

-

Pokud ještě Shadowgun pro Android nemáte, můžete si jej za 101 Kč zakoupit v Marketu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *