Disney+ se v létě konečně dostane do Česka, známe datum spuštění

brandon ong disney plus unsplash

Začátkem roku všechny fanoušky filmů a seriálů z produkce Disney potěšila zpráva, že služba Disney+ konečně zamíří také do České republiky. Zatímco dosud jsme pouze věděli, že se tak stane „někdy v létě“, nyní se konečně hollywoodský kolos rozhoupal a zveřejnil nejen datum příchodu služby na český trh, ale také cenu předplatného v korunách.

Disney+ nabídne oblíbené příběhy, které zná celý svět, ale i exkluzivní originální obsah či tisíce epizod a filmů z produkce Disney, Pixar, Marvel, Lucasfilm (zejména značka Star Wars), National Geographic a další zábavný obsah z produkce značky Star.

Simpsonovi disney plus
V rámci Disney+ nebude chybět ani seriál Simpsonovi

Předplatitelé budou mít přístup k seriálům Boba Fett: Zákon podsvětí (The Book of Boba Fett) i Mandalorian od producenta a scénáristy Jona Favreau. Také se dočkají seriálu Moon Knight od studia Marvel s Oscarem Isaacem v hlavní roli. Zhlédnout budou moci také film Shang-Chi a legenda o deseti prstenech nominovaný na Oscara, kde hlavní role ztvárnili Simu Liu a Awkwafina. Zájemci najdou v nabídce také akční komedii Free Guy s Ryanem Reynoldsem v hlavní roli, též nominovanou letos na Oscara, a seriály Simpsonovi nebo Chirurgové.

Disney plus book of boba fett
Jedním z hlavních lákadel služby jsou filmy a seriály ze světa Star Wars

Disney+ bude pro Čechy dostupné od 14. června. Cena měsíčního předplatného bude 199 Kč, ročního pak 1 990 Kč. Disney+ nabídne možnost streamovat až na čtyři zařízení najednou, neomezené stahování až na deset zařízení, podporu IMAX Enhanced u vybraných titulů a možnost nastavení až sedmi různých profilů včetně možnosti nastavit dětský profil.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku