TOPlist

Disney+ jenom za 49 korun? Pospěšte si, sleva brzy vyprší

Disney Plus, ilustrační obrázek
  • Předplatné Disney+ nyní mohou získat noví a navracející se zákazníci za sympatickou cenu 49 Kč
  • Sleva platí na 3 měsíce, čtvrtý už vás vyjde na novou měsíční částku 239 Kč

Streamovací služba Disney+ aktuálně připravila speciální slevovou akci pro nové a navracející se zákazníky. Ti mohou získat předplatné na službě za zvýhodněnou cenu 49 Kč měsíčně. Tato sleva neplatí na jeden měsíc, jako tomu bylo v minulosti, ale hned na 3 měsíce. Ale pozor, do akce je možné se zapojit nejpozději 20. září.

Disney+ za 49 Kč

Platforma Disney+ od letošního podzimu zdražuje své předplatné ze 199 Kč měsíčně na 239 Kč měsíčně. Možná i právě proto nyní přichází s velmi zajímavou zaváděcí akcí pro nové zákazníky. Pokud si pořídíte předplatné do 20. září, získáte na první 3 měsíce slevu 75 %. Každý ze tří měsíců vás tedy předplatné vyjde na 49 Kč včetně DPH.

„Nabídka končí 20. 9. 2023. Po třech měsících se předplatné začne automaticky obnovovat za v té době platnou cenu za měsíc 239 Kč, pokud ho do té doby nezrušíte,“ varuje Disney na oficiálních stránkách. Akce platí pro zákazníky starší 18 let, a to pouze pro nové, popřípadě vracející se.

Kdo má na slevu nárok?

Kdo je takový vracející se zákazník? Pravděpodobně se jedná o předplatitele, který dříve službu využíval, ale pak ji přestal platit, nebo cíleně své předplatné ukončil. Přesná charakteristika vracejících se zákazníků však není jasná, neboť Disney nikde neuvádí, o koho konkrétně jde.Služba Disney+ na televiziNepřehlédněte

Disney+ čekají velké změny! Bude zdražovat a zařízne sdílení účtů (oživeno)

Slevu můžete získat díky tomuto odkazu na oficiálních stránkách Disney+. Ale pozor, odkaz funguje pouze nepřihlášeným uživatelům – tedy těm bez předplatného. Ostatní se z odkazu okamžitě přihlásí do svého profilu na platformě.

Stejná akce, jako je tato, probíhala i skoro přesně před jedním rokem, v září 2022. Tehdy, od 8. do 19. září, služba v rámci akce Disney+ Days nabízela slevu na první měsíc pro nové či navracející se zákazníky. Akční cena byla opět 49 Kč, platila však pouze na jeden měsíc, nikoliv na tři jako letos.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku