Domů » Bleskovky » DFT chystají neoficiální ROM pro HTC Titan a HTC Radar

DFT chystají neoficiální ROM pro HTC Titan a HTC Radar

Windows Phone telefony druhé generace mají upravený a lépe zabezpečený bootloader, kvůli čemuž se zatím nepodařilo zprovoznit nahrávání neoficiálním ROM. S tímhle omezením se v současné době musejí potýkat například majitelé smartphonů Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800, HTC Titan či HTC Radar. Právě pro poslední dva by to ale už dlouho nemuselo platit. Cotulla, uznávaný hacker a modder na Xda-developers, prostřednictvím svého Twitteru informoval, že Dark Forces Team aktuálně pracuje na úpravách bootloaderu, což ve výsledku přinese možnost nahrávat vlastní ROM.

 

Doufejme, že to pánům v DFT nebude příliš dlouho trvat a majitelé Titana i Radara už brzy budou moci flashovat neoficiální verze ROM.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. giff (neregistrovaný)

    „S tímhle omezením se v současné době musejí potýkat například majitelé smartphonů…“

    – Majitele s timto vedomim telefony kupovali, tak me neni jasne, jak se muzou s omezenim potykat.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *