Sledujte nás na YouTube

DFT chystají neoficiální ROM pro HTC Titan a HTC Radar

Windows Phone telefony druhé generace mají upravený a lépe zabezpečený bootloader, kvůli čemuž se zatím nepodařilo zprovoznit nahrávání neoficiálním ROM. S tímhle omezením se v současné době musejí potýkat například majitelé smartphonů Nokia Lumia 710, Nokia Lumia 800, HTC Titan či HTC Radar. Právě pro poslední dva by to ale už dlouho nemuselo platit. Cotulla, uznávaný hacker a modder na Xda-developers, prostřednictvím svého Twitteru informoval, že Dark Forces Team aktuálně pracuje na úpravách bootloaderu, což ve výsledku přinese možnost nahrávat vlastní ROM.

 

Doufejme, že to pánům v DFT nebude příliš dlouho trvat a majitelé Titana i Radara už brzy budou moci flashovat neoficiální verze ROM.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. giff (neregistrovaný)

    “S tímhle omezením se v současné době musejí potýkat například majitelé smartphonů…”

    – Majitele s timto vedomim telefony kupovali, tak me neni jasne, jak se muzou s omezenim potykat.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *