TOPlist

Den D pro Samsung je tady! Sledujte s námi premiéru řady Galaxy S23

Pozvánka na loňský ročník Galaxy Unpacked
  • Samsung dnes večer představí trojici telefonů rodiny Galaxy S23
  • Základní Galaxy S23 potěší malými rozměry, Ultra zase stylusem a fotoaparátem

Právě dnes večer představí společnost Samsung své nové vlajkové telefony řady Galaxy S23. Stane se tak na konferenci Galaxy Unpacked v kalifornském San Franciscu, kde pořádá tuto akci před živým publikem poprvé od pandemie covidu.

Podle dostupných informací bychom se měli dočkat tří telefonů: kompaktního Galaxy S23, většího Galaxy S23+ a nakonec po všech směrech vybavenějšího Galaxy S23 Ultra. Letošní vlajky od Samsungu prý poznamená hlavně jedna změna, a sice nasazení čipové sady Snapdragon 8 Gen 2 do všech modelů, včetně těch prodávaných v České republice.

Přímý přenos začíná dnes v 19 hodin našeho času a celou tiskovku můžete živě sledovat na platformě YouTube. Naše redakce je na místě zastoupena a hned v 19 hodin vám na SMARTmania.cz nabídneme první dojmy ze všech představených novinek, a to včetně informací o cenách a dostupnosti na tuzemském trhu.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku