Domů » Články » DeepFish: Nový internetový prohlížeč pro smartphone telefony

DeepFish: Nový internetový prohlížeč pro smartphone telefony

DeepFishPro smartphone telefony je vyvíjen nový internetový prohlížeč DeepFish, který se v současné době nachází ve fázi betaverze, která bohužel není veřejně přístupná. DeepFish dokáže na QVGA displejích zobrazit kompletně celou webovou stránku ve zmenšeném provedení, a díky funkci zoom si jednoduše vyberete oblast, kterou chcete přiblížit a pak už můžete pohodlně vstřebávat informace z internetu.

Pokud si chcete o prohlížeči udělat lepší obrázek, určitě se podívejte na přiložené video, na kterém je zachycena práce s prohlížečem a prohlížení webových stránek. Majitelé smartphone telefonů se až doteď museli spoléhat na integrovaný Pocket Internet Explorer, případně Operu (Operu Mini). Již brzy ale přijde na trh nový prohlížeč, který bude mít určitě co nabídnout.

Video zachycující práci s DeepFishem

Zdroj: MobilityToday

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Na smartphony tu máme například i ThunderHawk ([odkaz])

  2. Na takový SW jsem čekal. Doufám, že ho vyzkoušíme co nejdříve.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).