K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » DeathMetal HD: Propracovaný Arkanoid pro Android a iOS od českých vývojářů

DeathMetal HD: Propracovaný Arkanoid pro Android a iOS od českých vývojářů

Před několika dny jsme vás na SmartManii informovali o hře FireLords HD, která pochází od českých vývojářů ze studia Playito. Dnes si představíme další novinku z jejich kuchyně, a sice variaci hry Arkanoid, kterou na Google Play a App Store najdete pod názvem DeathMetal HD.

 

Aktuální verze nabízí 30 levelů zasazených do několika odlišných prostředí; brzy by se měla objevit další aktualizace, která přidá 10 úrovní ve zbrusu nové grafice. Díky online žebříčkům můžete své síly měřit s ostatními hráči z celého světa, autoři navíc na vývoji neustále pracují a do hry přidávají nové prvky a vylepšení. Bonusových předmětů je nyní 10 a ovlivňují nejen velikost odpalovací plochy, ale třeba i rychlost míčku.

Pro Android zařízení je titul dostupný na Google Play za 0,79 EUR. Majitelé iPhonu či iPadu si mohou za stejnou cenu stáhnout univerzální verzi z App Store.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

11 komentářů

 1. Memosis (neregistrovaný)

  Já jen poupravím cenu (ještě jsme to včera přenastavovali, tak tam Jirka viděl světovou), stejně jako u FireLords HD je pro české a slovenské hráče nastavena minimální „vlastenecká“ cena 19,90 Kč, resp. 0,79 EUR :)

  • Hmmm (neregistrovaný)

   stále veľa za takúto hru….

  • mino (neregistrovaný)

   tak si ju nekupuj, je to urcite jeden z tych lepsich arkanoidov pre android a ma napaditu grafiku

  • Deaktivovaný účet (01.2013) (neregistrovaný)

   A neměli by Vám autoři ještě platit za to, že jejich hru vůbec používáte?

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Díky za doplnění, cenu jsem v textu opravil :)

  • . (neregistrovaný)

   Hmmm: to je trochu zvrhlé. 20Kč je moc? I kdyby to bylo jen jedno kolo, za 20Kč si dnes nic nekoupíte. Leda tak studenou vodu a shnilej rohlík. A i kdyby, nechápu, že někdo nedovede za určité časové období těch 20Kč ušetřit, když tu hru tak potřebuje (usuzuji dle toho, že to vůbec komentujete)

  • fero (neregistrovaný)

   A že to jsou vždycky tací ti že dají za telefon každé 2 roky i 16 tis a pak je jim 20kč moc

  • T.Z. (neregistrovaný)

   To si víc než vystihl.

  • elment (neregistrovaný)

   Přečetl jsem si článek na MobilMania a klikl i na odkaz z diskuze pod ním. Koukám do článku tady a vidím cenu dvacka, tak si říkám – koupím tu hru, i když mě vlastně vůbec nezajímá. Ale reálná cena je 39,90Kč. Ne že by to bylo moc, ale nemám rád lživou reklamu.

 2. T.Z. (neregistrovaný)

  Nejradši mám ty typické české pseudožebráky co by chtěly všechno zadarmo. Kdyby byli všichni jako oni tak by hráli leda velké ho*no a neměli by na uložto ani co stahovat. Každému takovému bych nejradši šlápnul na krk. Hlavně že máte v pátek za co jít na diskotéku.

  • Kapustniak (neregistrovaný)

   Tak toto bol slovensky pseudozebrak, co chodi robit hanbu svojej krajine na ceske fora, ale inac mas pravdu. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *