Domů » Bleskovky » DeathMetal HD: Propracovaný Arkanoid pro Android a iOS od českých vývojářů

DeathMetal HD: Propracovaný Arkanoid pro Android a iOS od českých vývojářů

Před několika dny jsme vás na SmartManii informovali o hře FireLords HD, která pochází od českých vývojářů ze studia Playito. Dnes si představíme další novinku z jejich kuchyně, a sice variaci hry Arkanoid, kterou na Google Play a App Store najdete pod názvem DeathMetal HD.

 

Aktuální verze nabízí 30 levelů zasazených do několika odlišných prostředí; brzy by se měla objevit další aktualizace, která přidá 10 úrovní ve zbrusu nové grafice. Díky online žebříčkům můžete své síly měřit s ostatními hráči z celého světa, autoři navíc na vývoji neustále pracují a do hry přidávají nové prvky a vylepšení. Bonusových předmětů je nyní 10 a ovlivňují nejen velikost odpalovací plochy, ale třeba i rychlost míčku.

Pro Android zařízení je titul dostupný na Google Play za 0,79 EUR. Majitelé iPhonu či iPadu si mohou za stejnou cenu stáhnout univerzální verzi z App Store.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Memosis
Uživatel
Memosis
Offline

Já jen poupravím cenu (ještě jsme to včera přenastavovali, tak tam Jirka viděl světovou), stejně jako u FireLords HD je pro české a slovenské hráče nastavena minimální „vlastenecká“ cena 19,90 Kč, resp. 0,79 EUR :)

Hmmm (neregistrovaný)
Anonym
Hmmm (neregistrovaný)
Offline

stále veľa za takúto hru….

mino
Uživatel
mino
Offline

tak si ju nekupuj, je to urcite jeden z tych lepsich arkanoidov pre android a ma napaditu grafiku

Deaktivovaný účet (01.2013)
Uživatel
Deaktivovaný účet (01.2013)
Offline

A neměli by Vám autoři ještě platit za to, že jejich hru vůbec používáte?

. (neregistrovaný)
Anonym
. (neregistrovaný)
Offline

Hmmm: to je trochu zvrhlé. 20Kč je moc? I kdyby to bylo jen jedno kolo, za 20Kč si dnes nic nekoupíte. Leda tak studenou vodu a shnilej rohlík. A i kdyby, nechápu, že někdo nedovede za určité časové období těch 20Kč ušetřit, když tu hru tak potřebuje (usuzuji dle toho, že to vůbec komentujete)

fero (neregistrovaný)
Anonym
fero (neregistrovaný)
Offline

A že to jsou vždycky tací ti že dají za telefon každé 2 roky i 16 tis a pak je jim 20kč moc

teze
Uživatel
teze
Offline

To si víc než vystihl.

elment
Uživatel
elment
Offline

Přečetl jsem si článek na MobilMania a klikl i na odkaz z diskuze pod ním. Koukám do článku tady a vidím cenu dvacka, tak si říkám – koupím tu hru, i když mě vlastně vůbec nezajímá. Ale reálná cena je 39,90Kč. Ne že by to bylo moc, ale nemám rád lživou reklamu.

teze
Uživatel
teze
Offline

Nejradši mám ty typické české pseudožebráky co by chtěly všechno zadarmo. Kdyby byli všichni jako oni tak by hráli leda velké ho*no a neměli by na uložto ani co stahovat. Každému takovému bych nejradši šlápnul na krk. Hlavně že máte v pátek za co jít na diskotéku.

Kapustniak (neregistrovaný)
Anonym
Kapustniak (neregistrovaný)
Offline

Tak toto bol slovensky pseudozebrak, co chodi robit hanbu svojej krajine na ceske fora, ale inac mas pravdu. :)