DeathMetal HD: Propracovaný Arkanoid pro Android a iOS od českých vývojářů

Před několika dny jsme vás na SmartManii informovali o hře FireLords HD, která pochází od českých vývojářů ze studia Playito. Dnes si představíme další novinku z jejich kuchyně, a sice variaci hry Arkanoid, kterou na Google Play a App Store najdete pod názvem DeathMetal HD.

 

Aktuální verze nabízí 30 levelů zasazených do několika odlišných prostředí; brzy by se měla objevit další aktualizace, která přidá 10 úrovní ve zbrusu nové grafice. Díky online žebříčkům můžete své síly měřit s ostatními hráči z celého světa, autoři navíc na vývoji neustále pracují a do hry přidávají nové prvky a vylepšení. Bonusových předmětů je nyní 10 a ovlivňují nejen velikost odpalovací plochy, ale třeba i rychlost míčku.

Pro Android zařízení je titul dostupný na Google Play za 0,79 EUR. Majitelé iPhonu či iPadu si mohou za stejnou cenu stáhnout univerzální verzi z App Store.

-

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku