Domů » Bleskovky » Dead Trigger pro Android v nové verzi a zdarma

Dead Trigger pro Android v nové verzi a zdarma

Akční hra Dead Trigger, ve které máte za úkol likvidovat nenasytné zombies, se dočkala nové verze 1.1.0 pro operační systém Android, která přináší několik herních vylepšení a početnější arzenál zbraní. Hlavní novinkou je ale to, že za stažení již nezaplatíte ani korunu – čeští vývojáři z Madfinger Games totiž hru uvolnili jako freeware a platit budete pouze za bonusový obsah během hraní, kterým jsou právě nové zbraně (motorová pila, lodní motor…).

DEAD TRIGGER 1.1.0 Update

Pokud jste tak neučinili v minulosti, určitě Dead Trigger nyní vyzkoušejte. Instalační soubor má velikost 8 MB a dalších zhruba  110 MB si hra stáhne po prvním spuštění.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Wasser (neregistrovaný)

  Nevi nekdo jestli funguje gamepad?

  • yx (neregistrovaný)

   Zdravím, gamepad funguje naprosto perfektně! – hraju zapomocí sixaxis ovladače + aplikace sixaxis a je to vážně pecka, ve hře se odemkne možnost pro nastavení ovladače a pak klasicky jako na PS3 či Xboxu – levým analogem chodíte a pravým se rozhlížíte. Zároveň je vše opravdu analogové, takže je hra perfektně hratelná! Já jsem velice spokojen a jsem moc rád, že se poslední dobou objevují tituly, které tento způsob ovládání nativně podporují :-)

   PS: Je pravda, že je z principu nefér dát cenu a pak ji zrušit, ale přesně jak bylo řečeno, utrácíme tu desítky tisíc za hiend zařízení a budeme se handrkovat o 24kč? :-) ale no tak

 2. no aked ju mam kupenu z verzie ked bola platena, tak co do kelu? budem teraz zase platit za obsah?

 3. Martin Mikulášek (neregistrovaný)

  Bylo by docela fér aby Madfinger dal něco těm lidem, kteří jsi hru koupili za cenu 24,- Kč. Uvítal bych to, protože to není zrovna “fér“ …

  • ffffffuuuuu (neregistrovaný)

   Co na tom je nebo není fér? Propánakrále, jedná se o 24Kč. Taky jsem si jí zakoupil a překvapilo mě že se ve hře dál kupuje. Ale na druhou stranu – nejedná se o „horentní sumy“ v desetikorunách. Holt si nedám jedno pivo.

   Tohle mi přijde bohužel trochu čecháčkovský. Neřeknu kdyby se jednalo o investici za tisíce.. Ale za těch 24Kč se můžu jen smát

  • Měl byste se přejmenovat na Martin Kolenovrt.

  • Martin Mikulášek (neregistrovaný)

   24,- Kč mě vážně moc netrápí, tady jde jen o ten princip. Hra mě baví a tak bych uvítal alespoň nějakej ten bonus.

  • tomkqt (neregistrovaný)

   Jaký princip? Napište mi klidně číslo účtu a těch 24Kč vám milerád pošlu. Zaokrouhlím to klidně na 30Kč aby se neřeklo. Takový „ranec“ peněz mi vůbec nestojí za to, abych vůbec cokoliv řešil. To je stejné jako třeba s telefonem – dnes si koupím novinku za 15 tisíc, za nějakou dobu klesne třeba na polovinu. Ceny se prostě mění dle výrobce či dle poptávky/stavu trhu. Ale řešit to?

   Za nedejbože rok tu hru stejně už hrát nebudete, tak co.

 4. Martin Mikulášek (neregistrovaný)

  Tak jo, vzdávám se, než mě tady sežerete za živa :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).