Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Dárkové poukazy na Google Play míří na prodejní pulty v USA

Dárkové poukazy na Google Play míří na prodejní pulty v USA

Pokud vám dochází inspirace na narozeninové dárky pro své kamarády, Google vám brzy výběr usnadní dárkovými poukazy na nákup aplikací, knih, hudby, filmů a dalšího multimediálního obsahu. Poslední dobou se na internetu začaly objevovat fotografie černých kartiček s logem Google Play a variabilní cenovkou. Pánové z Mountain View nás nenechali dlouho polemizovat a potvrdili plánovanou distribuci dárkových poukazů o hodnotě 10, 15, 25 a 50 amerických dolarů (v přepočtu cca 200 až 1000 Kč). Uvnitř každé kartičky obdarovaný najde jedinečný kód, který mu po zadání na webové adrese  play.google.com/redeem umožní uvedenou částku utratit za libovolný obsah kromě hardwarového příslušenství.

Poukázky se údajně začnou objevovat ve vybraných amerických obchodních řetězcích již během několika týdnů, zůstává však otázkou, kdy a zdali vůbec se dostanou i do České republiky. Pokud dnes zkusíte kliknout na výše uvedený odkaz, zobrazí se po přihlášení jen informace o tom, že tato služba není ve vaší lokalizaci dostupná.

Zdroj

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

8 komentářů

 1. lubean (neregistrovaný)

  Neřekl bych že k nám dorazí zrovna brzy.. na to jak jsme tady sto let za opicema tak s tím spíš nepočítám :-/

  • nox (neregistrovaný)

   Na aukru a podobnych se to objevi pomerne brzy.. ovsme s vysokohorskou prirazkou. Oficialni prodej take do 10-ti let urcite bude.

 2. mimonaut (neregistrovaný)

  hezký nápad. snad s něčím podobným přijde i MS pro windows 8 / wp8..

  stačilo by kupón prodávat online..

  • mimonaut (neregistrovaný)

   vůbec mi chybí u WP možnost někomu koupit aplikaci.. třeba přítelkyně má ráda fruitninja, ale sama si ho nekoupí, takže okupuje můj telefon.. :-)

 3. Dave (neregistrovaný)

  Asi před rokem a půl jsem viděl ve Vídni prodávat v jednom obchoďáku iTunes kupony v několika hodnotách a docela dobře se prodávaly… Doufejme, že se brzy Google Play a iTunes kupony objeví i u nás.

  • uni (neregistrovaný)

   Než se otevřel iTunes (hudba) v ČR, byly kupony dost zajímavý artikl:-) Ale na aplikace je to vcelku na nic, max. aby si dotyčný koupil navigaci, jakožto cca. jediná vyšší položka pro většinu. Jinak není za co utrácet po vybavení si telefonu potřebným.

  • Předpokládám, že částka na kupónu půjde čerpat postupně, takže pokud si nebrousíš zuby na drahou aplikaci, tak ti s těmi levnějšími vystačí na delší dobu.

 4. ZED (neregistrovaný)

  No to jim to ale trvalo. Na iOS už to funguje hoooooodně dlouho /v USA/ a kopa dětí to dostává např. jako dárky na narozeniny atd.

  Takto jednoduše si Apple vychovává příznivce už od malých capartů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel