Cena:

Dárkové poukazy na Google Play míří na prodejní pulty v USA

Pokud vám dochází inspirace na narozeninové dárky pro své kamarády, Google vám brzy výběr usnadní dárkovými poukazy na nákup aplikací, knih, hudby, filmů a dalšího multimediálního obsahu. Poslední dobou se na internetu začaly objevovat fotografie černých kartiček s logem Google Play a variabilní cenovkou. Pánové z Mountain View nás nenechali dlouho polemizovat a potvrdili plánovanou distribuci dárkových poukazů o hodnotě 10, 15, 25 a 50 amerických dolarů (v přepočtu cca 200 až 1000 Kč). Uvnitř každé kartičky obdarovaný najde jedinečný kód, který mu po zadání na webové adrese  play.google.com/redeem umožní uvedenou částku utratit za libovolný obsah kromě hardwarového příslušenství.

Poukázky se údajně začnou objevovat ve vybraných amerických obchodních řetězcích již během několika týdnů, zůstává však otázkou, kdy a zdali vůbec se dostanou i do České republiky. Pokud dnes zkusíte kliknout na výše uvedený odkaz, zobrazí se po přihlášení jen informace o tom, že tato služba není ve vaší lokalizaci dostupná.

Zdroj

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.