DameJidlo.cz má povedenou mobilní aplikaci pro Android a iOS

Asi to znáte… vracíte se domů po těžkém pracovním dnu a poslední, na co máte náladu, je postávat u plotny. Stejně tak se vám nechce půlhodiny čekat na jídlo v restauraci. Řešením je nová aplikace internetové služby DameJidlo.cz (agregátor nabídek restaurací s rozvozem) pro zařízení s operačním systémem iOS a Android. Během několika kliknutí si objednáte jídlo a zvolíte čas doručení. Je úplně jedno, jestli jste v kanceláři nebo doma, jídlo si můžete nechat dovést kamkoli. DameJidlo.cz je již nyní nejstahovanější bezplatnou aplikací v českém App Store.

- -

Do aplikace stačí navolit ulici, kam chcete jídlo přivést, a ihned vidíte dostupné restaurace a rozvozy, které jídlo doručí až před váš práh. „Vytvořili jsme uživatelsky přívětivou aplikaci, která poskytuje našim zákazníkům rychlou cestu k objednání jídla, ať jsou kdekoliv. Primární je pro nás jednoduchost a přehlednost, proto aplikace nabízí nativní ovládání s možností filtrování restaurací,“ říká Tomáš Čupr, zakladatel služby DameJidlo.cz.

  

Restaurace jsou řazeny dle hodnocení samotných zákazníků. V nabídce je více než 250 podniků, přičemž každý týden se jejich počet zvyšuje. Na DameJidlo.cz funguje i věrnostní program, kdy zákazník dostává 5 % z hodnoty objednávky v kreditech na další nákup.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku