TOPlist

Další živé fotografie smartphonu HTC Excalibur

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

HTC ExcaliburServer Geek.com dnes přinesl nové fotografie očekávaného smartphonu s QWERTY klávesnicí – HTC Excaliburu. Tyto fotografie jsou v poměrně dobré kvalitě, proto si o telefonu konečně můžete lepší představu. Autoři serveru Geek.com dále informovali, že HTC Excalibur bude totálním zabijákem Motoroly Q, jelikož je rozměrově o něco menší, avšak klávesnici má mnohem propracovanější.

Oproti Motorole Q navíc nabízí podporu Wi-Fi nebo tlačítko JogDial, které v poslední době přichází do módy. HTC Excalibur má QVGA displej (320x240px) otočený do landscape režimu. Samozřejmostí je operační systém Windows Mobile 5.0, pohánět jej bude procesor TI OMAP 850 o frekvenci 200Mhz. Na trhu by se měl objevit koncem tohoto roku, nejprve v CDMA verzi určené pro amerického operátora Verizon Wireless, později v Evropě, kde by jej měl mimo jiné do své nabídky zařadit i T-Mobile.

O HTC Excaliburu jsem informovali také v této bleskovce.

Nově zveřejněné živé fotografie
1

2

Zdroje: MSmobiles, Geek

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku