Domů » Články » Další živé fotografie smartphonu HTC Excalibur

Další živé fotografie smartphonu HTC Excalibur

HTC ExcaliburServer Geek.com dnes přinesl nové fotografie očekávaného smartphonu s QWERTY klávesnicí – HTC Excaliburu. Tyto fotografie jsou v poměrně dobré kvalitě, proto si o telefonu konečně můžete lepší představu. Autoři serveru Geek.com dále informovali, že HTC Excalibur bude totálním zabijákem Motoroly Q, jelikož je rozměrově o něco menší, avšak klávesnici má mnohem propracovanější.

Oproti Motorole Q navíc nabízí podporu Wi-Fi nebo tlačítko JogDial, které v poslední době přichází do módy. HTC Excalibur má QVGA displej (320x240px) otočený do landscape režimu. Samozřejmostí je operační systém Windows Mobile 5.0, pohánět jej bude procesor TI OMAP 850 o frekvenci 200Mhz. Na trhu by se měl objevit koncem tohoto roku, nejprve v CDMA verzi určené pro amerického operátora Verizon Wireless, později v Evropě, kde by jej měl mimo jiné do své nabídky zařadit i T-Mobile.

O HTC Excaliburu jsem informovali také v této bleskovce.

Nově zveřejněné živé fotografie
1

2

Zdroje: MSmobiles, Geek

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Jo tak se zda ze HTC to rozjizdi ve velkym.
    NE ze by se mi ten telefon nelibil je hezkej funkce narachany ale nemam rad tyhle typy co maj qwerty klavesnici rovnou venku teda spis mam rad jen s vysuvnou ale budis. Svy uzivatele si jiste najde =)

  2. to vedle je blackberry?
    ps.: ja bych si to asi nekoupil. zustanu u MDA

  3. Očekávaný Smartphone???????? to by mě zajímalo, kdo tuhle totální hrůzu očekává….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).