Domů » Bleskovky » Další střípek do skládačky: ohebný Samsung nabídne Infinity V displej

Další střípek do skládačky: ohebný Samsung nabídne Infinity V displej

Příští týden nás čeká velká událost. Samsung totiž bude v San Franciscu pořádat vývojářskou konferenci, na které by měl poodhalit první oficiální informace o smartphonu s ohebnou konstrukcí. Zatím není jasné, jaké jméno přístroj ponese, jestli Galaxy F či Galaxy X, nebo zda Samsung v USA představí pouze prototyp, koncept nebo „pustí“ do světa jen nějaké základní informace. Jihokorejský gigant nedávno registroval ochranné známky značící, že skládací mobil bude mít Infinity displej s označením Infinity V.

Skládací telefon od Samsungu bude osazen flexibilním Infinity Displejem. O přístroji se bude hovořit na vývojářské konferenci Samsung Developer Conference, která se bude konat 7. listopadu.

Samsung Galaxy F: patent odhaluje možnou podobu skládacího smartphonu

Malé tělo, velký displej: tenhle nápad může způsobit revoluci

Označení Infinity napovídá, že půjde o bezrámečkový displej, přičemž písmeno V by mohlo znamenat možnost složení. Stejný symbol se před nedávnem objevil na oficiální pozvánce, díky čemuž si můžeme udělat částečnou představu o tom, jak bude konstrukce vypadat.

Samsungu se o této novince zatím veškeré podrobnosti daří držet pod pokličkou a pokud to tak zůstane až do oficiální premiéry, můžeme se těšit na velké překvapení.

Radek Chlup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *