Další PocketPC od Inventecu se čtečkou čárových kódů a QWERTY klávesnicí

OpticonFederální komise pro komunikaci (FCC) schválila pro provoz nové PocketPC společnosti Inventec, které se může pochlubit vlastní čtečkou čárových kódů. Snímač pro čtení je umístěný na horní straně zařízení. Kromě této atypické vlastnosti nabídne nový Inventec také výsuvnou hardwarovou klávesnici. Z technický parametrů stojí za zmínku operační systém Windows Mobile, který bude tradičně ve verzi 5.0 (Phone edition). Telefonní funkce zajistí tribandový GSM modul (850/900/1900Mhz), chybět nebude ani podpora GPRS/EDGE (třída 10) nebo Wi-Fi 802.11b/g a Bluetooth.

Tento model nebude volně dostupné běžným uživatelům, jelikož jej Inventec nabídne pouze firmám; jeho primární použití bude tedy především pro práci. Toto tvrzení podporuje také to, že zařízení chybí fotoaparát a další multimediální funkce. Z fotografií je rovněž zřejmé, že vysouvací mechanismus je řešený stejně, jako u HTC TyTNa nebo Wizarda.

1 -

3

Zdroj: the::unwired

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku