Další klenoty od HTC: Breeze a Trinity

HTC Breeze a HTC TrinitySpolečnost HTC na nás tento rok chystá několik velmi zajímavých zařízení, mezi kterými by se měly objevit mimo jiné smartphone Breeze a PPC Trinity. O prvním zmíněném jsme přinesli první informace již v říjnu loňského roku. Připomeňme si však, že HTC Breeze poběží na OS Windows Mobile 5.0 a nabídne především podporu UMTS sítí a s tím související videohovory. Jistě potěší podpora EDGE či Bluetooth a také jemný displej s rozlišením 320x240px.

Data či fotografie z 1,3Mpx fotoaparátu si budete moci ukládat na paměťové karty typu MiniSD. Fotoaparát na zadní straně nabídne také přisvětlovací diodu, kamerka na přední straně je klasická VGA (640×480), pro videohovory zcela dostačující. Ještě bych neměl zapomenout na jeden velmi příznivý parametr – tloušťku zařízení, která bude pouhých 15mm (112.4 x 49 x 14.8mm). Breeze by se měl na trhu objevit v průběhu května tohoto roku.

Smartphone HTC Breeze:
HTC Breeze       HTC Breeze 2

 

Zařízením, o kterém se toho zatím moc neví, je chystané PocketPC HTC Trinity. To by mělo kromě futuristického designu nabídnout operační systém Windows Mobile 5.0 ve verzi Phone edition. Opět nechybí podpora sítí třetí generace. Těšit se můžete také na Wi-Fi, EDGE, Bluetooth nebo klasické GPRS. Bohužel další informace HTC přísně tají, zveřejněné informace nejsou oficiální stejně jako přiložený obrázek. Snad se brzy objeví i další stopy, které nás k Trinity přivedou zase o krůček blíže.

Tajemné PPC s GPS –  HTC Trinity:
HTC Trinity

Zdroj: EngadgetMobile, portalPPC

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku