Domů » Články » Další klenoty od HTC: Breeze a Trinity

Další klenoty od HTC: Breeze a Trinity

HTC Breeze a HTC TrinitySpolečnost HTC na nás tento rok chystá několik velmi zajímavých zařízení, mezi kterými by se měly objevit mimo jiné smartphone Breeze a PPC Trinity. O prvním zmíněném jsme přinesli první informace již v říjnu loňského roku. Připomeňme si však, že HTC Breeze poběží na OS Windows Mobile 5.0 a nabídne především podporu UMTS sítí a s tím související videohovory. Jistě potěší podpora EDGE či Bluetooth a také jemný displej s rozlišením 320x240px.

Data či fotografie z 1,3Mpx fotoaparátu si budete moci ukládat na paměťové karty typu MiniSD. Fotoaparát na zadní straně nabídne také přisvětlovací diodu, kamerka na přední straně je klasická VGA (640×480), pro videohovory zcela dostačující. Ještě bych neměl zapomenout na jeden velmi příznivý parametr – tloušťku zařízení, která bude pouhých 15mm (112.4 x 49 x 14.8mm). Breeze by se měl na trhu objevit v průběhu května tohoto roku.

Smartphone HTC Breeze:
HTC Breeze       HTC Breeze 2

 

Zařízením, o kterém se toho zatím moc neví, je chystané PocketPC HTC Trinity. To by mělo kromě futuristického designu nabídnout operační systém Windows Mobile 5.0 ve verzi Phone edition. Opět nechybí podpora sítí třetí generace. Těšit se můžete také na Wi-Fi, EDGE, Bluetooth nebo klasické GPRS. Bohužel další informace HTC přísně tají, zveřejněné informace nejsou oficiální stejně jako přiložený obrázek. Snad se brzy objeví i další stopy, které nás k Trinity přivedou zase o krůček blíže.

Tajemné PPC s GPS –  HTC Trinity:
HTC Trinity

Zdroj: EngadgetMobile, portalPPC

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

  1. Ten ovládací prvek u Triniti bude asi vypadat úplně jinak. Nějak mi tam totiž scházejí šipky…

  2. Cena zatím nikde zveřejněna nebyla, ale u Breezeho bych odhadoval kolem 15000 a u Trinity tak minimálně 20k. Osobně si také myslím, že Trinity se bude ve finálním designu o něco lišit…

  3. Tak tu cenu bych tak kriticky nevidel.. Ja tipuju cenu Breeze tak 12k a Trinity 16k

  4. Protoze to neci prace je… Vzdycky se jako prvni objevi „vymodelovane“ obrazky, ktere se nakonec vetsinou moc nelisi – viz trebas HTC Hermes

  5. Nu ale třeba hermes vymodelovanej vypadal fakt nadherne a z realnejch fotek jsem byl trochu zklamanej

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).