Další do počtu: HTC Desire X odhaluje kompletní specifikaci

Modelovou řadu HTC Desire už brzy rozšíří další chytrý telefon s označením X (codename Proto). Oficiální premiéry bychom se mohli dočkat v následujících dnech na veletrhu IFA v Berlíně, nicméně už teď je jasné, že nepůjde o žádnou vlajkovou loď. O zobrazování se postará 4″ WVGA displej (Super LCD), kterému bude dělat společnost dvoujádrový procesor od Qualcommu s taktem 1 GHz a 768 MB RAM. Vnitřní paměť bude mít kapacitu 4 GB a další prostor získáte díky přítomnosti slotu na microSD karty. Kromě toho budou mít uživatelé k dispozici 25 GB zdarma na Dropboxu po dobu 2 let.

blank 

HTC Desire X se dostane do prodeje s Androidem 4.0.4 doplněným o novou verzi uživatelského prostředí Sense 4.1. Pro fotografování a záznam videa v HD rozlišení bude připraven 5Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou. Vyměnitelná baterie nabídne kapacitu 1650 mAh.

blank blank 

Informace o ceně a datu uvedení na trh zatím nemáme, víme pouze, že se do prodeje dostanou dvě barevné varianty – bílá a modrá.

blank blank

Zdroj

Autor článku blank
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku