Domů » Bleskovky » Další chyba v iOS 14. Uživatelé stále nemohou přenastavit výchozí prohlížeč

Další chyba v iOS 14. Uživatelé stále nemohou přenastavit výchozí prohlížeč

Jednou z nejočekávanějších funkcí iOS 14 byla možnost nastavit si vlastní internetový prohlížeč a e-mailovou aplikaci od výrobců třetích strach. Krátce po vydání aktualizace se však objevila nepříjemná chyba, kvůli níž se zvolená nastavení resetovala zpět na aplikace od Applu. Výrobce sice chybu po týdnu opravil, nyní se však objevila jiná, avšak způsobující stejný problém.

iphone 12 barvy

Na Twitteru na ni upozornil uživatel David Clarke, který si všiml, že zvolený prohlížeč a e-mailová aplikace se po aktualizaci přes App Store resetují zpět na Apple Mail a Safari. Chybku neopravila ani čerstvá aktualizace na iOS 14.1. Dá se však očekávat, že Apple přispěchá se záplatou v následujících dnech.

Přečtěte si takéPrvní dojmy z iPhone 12 Pro: skvěle fotí a MagSafe nabíjení vás bude bavit

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

13 komentářů

  1. To není chyba ale zamer

  2. Takže funkce k ničemu, jako celý ios.

  3. Tak co by člověk čekal od OS chytrého jako kalkulačka, tam taky člověk nic nezmění..

  4. Tak ono v takhle uzavřeném systému se dvířka otevírají velice složitě, hlavně když člověk vezme v potaz zabezpečení a různou provázanost. Takže se ani nedivím, že to Applu dělá takovéhle problémy.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).