Domů » Bleskovky » Cyberpunk se zmítá v problémech. Peníze vrací už i Microsoft

Cyberpunk se zmítá v problémech. Peníze vrací už i Microsoft

Několik hodin poté, co společnost Sony oznámila, že hráčům Cyberpunku 2077 nabídne možnost vrácení peněz, přispěchal s oficiálním vyjádřením také konkurenční Microsoft. Rovněž hráči na Xboxu tak nově mohou požádat o vrácení peněz, pakliže si zakoupili digitální kopii hry z Microsoft Store. Žádnou jinou podmínku splňovat nemusí, takže například nezáleží na počtu již odehraných hodin.

cyberpunk wallpaper 1

Z nabídky digitálního obchodu Microsoft Store však na rozdíl od PlayStationu nezmizí. Hráči, kteří jsou ochotní přehlédnout technické nedostatky, si tak budou moci hru i nadále zakoupit.

Ještě před několika hodinami to přitom vypadalo, že Microsoft žádné změny v reklamační politice nechystá. Alespoň ne ve spolupráci s CD Projektem Red. Šéf studia Adam Kicinski totiž uvedl, že s Microsoftem aktuálně nejednají.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

12 komentářů

 1. Za tuhle slátaninu by měli vrátit peníze všem a ještě poslat písemnou omluvu.

  • Ty se omluv,za svou inteligenci. Hra je v pohodě

  • XboXseriesX – jede v pěkně. Na graficke problemy jsem jeste nenarazil. Celkový vzhled se mi zdá pěkný, možná tím, že je to první hra po letech, ktere věnuji čas a tím je můj standard na graficke zobrazení velmi nízký. Nějake chybky s objekty byly, ale nic co by kazilo zážitek. Těším se na patch grafiky pro nex- gen. Za mě jinak TOP hra.
   Užívám si kazdou minutu. 😁

 2. Já hraju na PC a GeForce Now střídavě a hra je naprosto bez prbolémů. Odprdnuli to jen majitelé starých konzolí, ale tak to se dalo čekat u takhle náročného AAA titulu.

  • AAA titul? :D:D:D:D:D bejt to takovej titul tak to nevypada jak vypada… je to proste propadak roku… a nato jak to delaly dlouho?? no ubohost!

   • ty jsi ale trouba :-)

   • Třeba i Zaklínač a další AAA tituly mají chyby ale a ty největší se v day one patchy vyřeší a tak velké hry jako cyberpunk to asi tak měsíc bude trvat , ale propadák to rozhodně není ,kdyby byl asi by to nemělo takové prodeje. A to že na starých konzolích nejde hrát je chyba jen v tom že ta hra má požadavky , které splňují dnešní stroje a ne 7 let staré.

   • V tom pripade meli bud testovat starsi PS4 nebo to nepodporovat. Muzou si za to sami. Osm let vyvoje a takovy debakl.

 3. Aspoň důvod proč vracejí. TVLtoto tě akorat nasere a musim dohledavat…

  • Presne, clanek pocita s tim, ze vsichni bedlive sledudi celou situaci. Ja netusim o co jde a tenhle clanek bych spise prirovnal ke komentari na soc.siti. Protoze asi takovou ma hodnotu. Za toto nekdo dostane zaplaceno?

 4. Hru pry vratil i predseda tzv. zrudneho a extremistickeho CS-Clubu Ross Hedvicek.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).