Cyberpunk 2077 ve formě anime láká prvním trailerem. O akční scény nebude nouze

cyberpunk edgerunners netflix

Cyberpunk 2077 od polských vývojářů CD Projekt RED vzbudil v době svého vydání masivní ohlas. Precizně zpracovaná marketingová kampaň dokázala nejednoho hráče namlsat na neopakovatelný zážitek, avšak ne každý si mohl ihned po vydání užívat bezproblémového hraní. Po sérii aktualizací a omluv se však Cyberpunk 2077 zařadil mezi tituly, které si bude herní historie pamatovat.

Cyberpunk: Edgerunners | Official Teaser | Netflix

Pokud patříte mezi ty, které prostředí města Night City naprosto pohltilo, máme pro vás dobrou zprávu. Anime adaptace Cyberpunk: Edgerunners, která se odehrává ve stejné lokalitě, na sebe upozorňuje prvním trailerem. Ten je plný akce, moderních technologií a augmentací, tedy přesně toho samého, čeho si můžeme užívat také ve hře.Cyberpunk 2077 bar 1 1Nepřehlédněte

První DLC pro Cyberpunk 2077 je konečně na dohled. Přesto ještě nejásejme

Desetidílný seriál byl původně oznámen už v roce 2020, nicméně první přibližně minutové ukázky jsme se dočkali až nyní. Na vzniku adaptace pracuje uznávané studio Trigger (Promare, Little Witch Academia nebo Kill la Kill) pod vedením režiséra Hiroyuki Imaishiho. Její příchod na streamovací platformu Netflix je nahlášen už na září letošního roku.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku