Sledujte nás na YouTube

Cyanogen OS 13 oficiálně přináší Android 6.0 pro OnePlus One

Majitelé předloňského „zabijáka vlajkových lodí“ OnePlus One (recenze) si mohou zkontrolovat aktualizace systému, neboť o víkendu byl vypuštěn do světa update tohoto modelu na Android 6.0.1 Marshmallow v podobě systému Cyanogen OS 13 (více informací).

OnePlus-One

OnePlus One tak dostává nejen novinky od Google, ale také spousty inovací od Cyanogenu, který tvrdí, že mezi verzemi CM OS 12.1 a 13 je zhruba tisíc změn od všech zúčastněných stran. Nutno podotknout, že mnoho novinek spočívá v odstranění aplikací a funkcí, které nahrazuje zapracované řešení přímo od Google. Aktualizace je distribuována skrze OTA a nese označení ZNH0EAS26M.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *