Sledujte nás na YouTube

ČT4 pro Windows Phone: Živé sportovní přenosy do kapsy

 -

Oddělení Nová média České televize již dříve avizovalo, že se po iOS, Androidu, Symbianu a Badě hodlá věnovat také platformě Windows Phone a nedávno také vydalo svoji prvotinu pro tento operační systém, aplikaci ČT24. Uplynulo jen několik dní a v Marketplace je už dostupný další přírůstek veřejnoprávní televize. Tentokrát se jedná o program s názvem ČT4, nabízejícíí uživatelům možnost sledovat živé vysílání tohoto sportovního kanálu a také číst články řazené dle tématických kategorií.

-

Zároveň vyšla i aktualizace výše zmíněné aplikace ČT24. Ta přináší opravy několika chyb, lepší kvality videa jsme se bohužel zatím nedočkali.

Novinky v ČT24, verze 1.1:

 • Opravena chyba vzhledu při bílém tématu Windows
 • Po návratu z jiné aplikace nebo domovské obrazovky se automaticky zobrazí hlavní obrazovka aplikace
 • Přehrávač lze spustit nápisem “Živé vysílání”

Oddělení Nová média také pracuje na aplikaci iVysílání, která uživatelům umožňí procházení a sledování videoarchivu všech programů České televize přímo na displeji chytrých telefonů se systémem Windows Phone.

Miroslav Havlíček

6 komentářů

 1. amentma (neregistrovaný)

  …a my Slovaci ticho zavidime celu CT vratane oddelenia Nova media :)

 2. marek1 (neregistrovaný)

  3x hura, jen tak dal. Ted uz snad jen mi bude chybet videoteka kanalu Prima a Voyo :)

 3. DubyDu (neregistrovaný)

  krásně zpracovaná a fungující app

 4. martan1981 (neregistrovaný)

  Neviem ako vam, ale mne na andoid verzii ten priamy prenos viac nefunguje ako funguje. Neviem ako to bude tu…

  • mino (neregistrovaný)

   tak oni aj vo webovej verzii maju casto poruchy

  • Ivkopivko (neregistrovaný)

   na tejto aplikacii pre windows phone tento problem nemam vobec, kedze mi vyhodi oznamenie, ze videostream je mozne sledovat len na uzemi ceskej republiky :) skoda. aspon live stream na ct24 ide v pohode aj na slovensku

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *