Sledujte nás na YouTube

ČT24: Sledujte živé vysílání na WP, aplikace je v Marketplace

-

Ve Windows Phone Marketplace můžete stahovat novou aplikaci ČT24, skrze kterou můžete sledovat vysílání zpravodajského kanálu ČT24. Kromě toho máte přístup ke všem článkům publikovaným na portálu ct24.cz, které jsou přehledně rozděleny do kategorií. Kvalita streamovaného videa není příliš vysoká, ale třeba se s dalšími verzemi dočkáme zlepšení; stejně tak je potřeba zapracovat na vzhledu aplikace při nastavení světlého tématu operačního systému.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

9 komentářů

 1. Emil (neregistrovaný)

  Bohužel, asi jen v českém marketplace, takže pro live id z US, UK a jiných nedostupné.

 2. fredysz (neregistrovaný)

  No ono je to logicke – nektere porady budou mit regionalni omezeni pro CR…

  • Emil (neregistrovaný)

   CT24 zatím nebylo nijak regionálně omezováno, až nyní na WP7. Nemluvě o web rozhraní. Ani na iPadu a na Samsungu s Androidem mě CT24 nijak neomezuje a všude mám US identitu.

 3. Andreas (neregistrovaný)

  Bylo by fajn, kdyby tvůrce, nebo zadavatel aplikace přinesl konkrétní vyjádření a důvody o tom, proč není aplikace na zahraničních Marketplace a zda se tam objeví, či ne , aby mohli uživatelé vědět do budoucna, s čím mohou počítat a eventuálně se podle toho mohli zařídit. Děkuji.

 4. mydyingbride (neregistrovaný)

  @czechtv se na twitteru vyjádřilo, že ho dali i na cizí, ale spíš na to zapoměli…

 5. lofwyr (neregistrovaný)

  Že by příprava na koncesionářské poplatky z mobilních zařízení..?

 6. mmajo (neregistrovaný)

  Ale čekal bych od takové instituce jako je Česká televize, korektně odladěnou aplikaci: teď narážím na vzhled aplikace při světlém tématu. to se nedá používat.. :(

  • marcelkorv (neregistrovaný)

   Můžete někdo nahodit video, jak to vypadá? Takhle ne screenshotech to vypadá dobře.

 7. spellshaper (neregistrovaný)

  Obecně tu aplikaci měl dělat někdo, kdo alespoň viděl nějakou metro aplikaci pro Windows Phone. Podle screenu je to horší než paskvily na Androidu.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *