Domů » Články » Crossbow horečka pokračuje, unikla WWE verze pro HTC Wizarda

Crossbow horečka pokračuje, unikla WWE verze pro HTC Wizarda

Crossbow WWEVšichni už dobře víme, že Crossbow je kódový název nového operačního systému od Microsoftu, a také pojem, který se nyní často skloňuje v různých diskuzních fórech. V posledních několika dnech jste mohli zaznamenat únik anglické testovací ROM pro HTC Universala a čínské ROM pro HTC Wizarda. Dnes v odpoledních hodinách unikla také testovací anglická verze pro Wizarda.

Anglickou Crossbow ROM je možné používat na Wizardech s čipem G3 i G4 (CID-Unlocked) a podle prvních zkušeností je ROM velice stabilní a rychlá. Po prvním startu má uživatel k dispozici pěkných 45MB ROM a 28MB operační paměti RAM. Všechny aplikace obsažené v systému fungují bez potíží, nefunkční je pouze zástupce fotoaparátu. Pokud ale program Camera pustíte přímo ze složky /Windows, bude fotoaparát funkční.

Diskuzi o nové ROM naleznete v našem diskuzním fóru, další screenshoty si můžete prohlédnout na Marthyho stránce.

- -

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).