Crossbow horečka pokračuje, unikla WWE verze pro HTC Wizarda

Crossbow WWEVšichni už dobře víme, že Crossbow je kódový název nového operačního systému od Microsoftu, a také pojem, který se nyní často skloňuje v různých diskuzních fórech. V posledních několika dnech jste mohli zaznamenat únik anglické testovací ROM pro HTC Universala a čínské ROM pro HTC Wizarda. Dnes v odpoledních hodinách unikla také testovací anglická verze pro Wizarda.

Anglickou Crossbow ROM je možné používat na Wizardech s čipem G3 i G4 (CID-Unlocked) a podle prvních zkušeností je ROM velice stabilní a rychlá. Po prvním startu má uživatel k dispozici pěkných 45MB ROM a 28MB operační paměti RAM. Všechny aplikace obsažené v systému fungují bez potíží, nefunkční je pouze zástupce fotoaparátu. Pokud ale program Camera pustíte přímo ze složky /Windows, bude fotoaparát funkční.

Diskuzi o nové ROM naleznete v našem diskuzním fóru, další screenshoty si můžete prohlédnout na Marthyho stránce.

- -

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *