Sledujte nás na YouTube

Counter Strike pro Android dokonce i s podporou multiplayeru

Na Xda-developers se objevila ke stažení neoficiální portace legendární hry Counter Strike 1.6 postavená na Unity 3D enginu, která se navíc může pochlubit podporou online multiplayeru.

-

Aktuálně jsou k dispozici dvě verze, ta s označením 5o je určena pro zařízení s Androidem 2.0+ a ARMv6+ procesory, verze 6p je optimalizována pro zařízení s Androidem 2.3+ a ARMv7 čipy. 5o verze navíc obsahuje i boty, takže pokud zrovna nemáte s kým hrát online, můžete svůj skill prověřit a zápasit s umělou inteligencí.


Ukázka hraní na Samsungu Galaxy S II

Další informace a odkazy pro stažení jednotlivých verzí najdete zde. Autoři na vývoji usilovně pracují a aktivně opravují nahlášené bugy, držme jim tedy palce při dalším vývoji.

Zdroj: EuroDroid

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Jerii (neregistrovaný)

    Super bleskovka :-) zrovna nedávno jsem se bavil s kamarádem na téma jestli může android nahradit windows … úplně určitě ne ale jak je vidět tak částečně ano a to je moc dobře :-)

  2. Michal Kopřiva (neregistrovaný)

    Jestli ti k prechodu na android staci jen portovani her brzy se dockas. Ja uz si bez androida neumim predstavit praci (dobre si rozumi jak s linuxem tak exchange serverem rychle vzdalene ovladani stanic, putty, ssh, nastavovani kamer a dalsich zarizeni (web. Rozhrani) a mnoho dalsich uzitecnych vychytavek) proste uz se telefon konecne da srovnavat s pocitacem. (Jeste by mohli vsichni vyrobci odemknout bootloadery, jako to udelalo htc a byl bych spokojeny – a doma by se mi nevalela 2 dny stara brickla defy+ :D )

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *