Domů » Články » Communication Manager: profesionální správce připojení

Communication Manager: profesionální správce připojení

-Standardní správce připojení, který je součástí Windows Mobile pro Pocket PC, nabízí pouze základní možnosti nastavení a zapínání komunikačních modulů. Pokud potřebujete mnohem sofistikovanější utilitu, neměla by vašemu zájmu uniknout nová aplikace CommMgrPro, která dokáže aktivovat nejrůznější moduly ve vašem zařízení. Na tom by ale nebylo nic až tak neobvyklého, a proto se výrobci rozhodli zajít mnohem dále; CommMgrPro proto bez problémů zvládne přepínání profilů a aktivaci modulů v závislosti na vaší aktuální poloze, kterou určuje na základě dostupných informací o buňkách. V praxi si tedy například můžete nastavit, že jakmile přijdete před budovu školy, automaticky se aktivuje tichý profil a zapne Wi-Fi, naopak když přijdete domů, dojde k aktivaci normálního vyzvánění. Součástí programu je dále plugin na obrazovku Dnes, ze kterého můžete jednoduše ovládat všechny základní funkce CommManageru.

- -

Možnosti nastavení jsou velice rozsáhlé, a díky přehledně rozčleněnému prostředí aplikace a pěkné grafice se v CommMgrPro budete velice snadno orientovat. Program se aktuálně nachází ve fázi beta verze, kterou si můžete zdarma vyzkoušet. K dispozici je verze pro VGA, QVGA i Square displeje, která funguje na Windows Mobile 5.0 a 6 pro Pocket PC. Kompletní seznam funkcí a možností programu najdete na jeho oficiálních stránkách.

Zdroj: Xda-Developers

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Dokaze to zapnout i A2DP? Nebo vite o nejakym jinym softiku, ktery to zvlada?

  2. Program se nachází v testovací verzi, tak je nutné počítat s tím, že obsahuje nejrůznější bugy…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).