Communication Manager: profesionální správce připojení

-Standardní správce připojení, který je součástí Windows Mobile pro Pocket PC, nabízí pouze základní možnosti nastavení a zapínání komunikačních modulů. Pokud potřebujete mnohem sofistikovanější utilitu, neměla by vašemu zájmu uniknout nová aplikace CommMgrPro, která dokáže aktivovat nejrůznější moduly ve vašem zařízení. Na tom by ale nebylo nic až tak neobvyklého, a proto se výrobci rozhodli zajít mnohem dále; CommMgrPro proto bez problémů zvládne přepínání profilů a aktivaci modulů v závislosti na vaší aktuální poloze, kterou určuje na základě dostupných informací o buňkách. V praxi si tedy například můžete nastavit, že jakmile přijdete před budovu školy, automaticky se aktivuje tichý profil a zapne Wi-Fi, naopak když přijdete domů, dojde k aktivaci normálního vyzvánění. Součástí programu je dále plugin na obrazovku Dnes, ze kterého můžete jednoduše ovládat všechny základní funkce CommManageru.

- -

Možnosti nastavení jsou velice rozsáhlé, a díky přehledně rozčleněnému prostředí aplikace a pěkné grafice se v CommMgrPro budete velice snadno orientovat. Program se aktuálně nachází ve fázi beta verze, kterou si můžete zdarma vyzkoušet. K dispozici je verze pro VGA, QVGA i Square displeje, která funguje na Windows Mobile 5.0 a 6 pro Pocket PC. Kompletní seznam funkcí a možností programu najdete na jeho oficiálních stránkách.

Zdroj: Xda-Developers

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Kato (neregistrovaný)

    Dokaze to zapnout i A2DP? Nebo vite o nejakym jinym softiku, ktery to zvlada?

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Program se nachází v testovací verzi, tak je nutné počítat s tím, že obsahuje nejrůznější bugy…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *