Sledujte nás na YouTube

ComfortStylus: Neobvykle řešený stylus pro všechna PPC

Comfort StylusNebaví vás neustále vysunovat stylus ze zdířky u vašeho PDA ? Nevyhovuje vám nevyhovuje tvar nebo délka standardního stylusu ? Chcete být originální ? Pokud jsou odpovědi na všechny tři otázky spíše kladné, pak zbystřete své smysly – představujeme vám nový stylus s výstižným názvem ComfortStylus.

A v čem je tento stylus tak jedinečný ? Na trhu jsou různé typy stylusů – některé v sobě obsahují propisku, další jsou zase teleskopické, avšak ohebný, tedy spíše tvarovatelný je pouze jeden – ComfortStylus. Nápad vyrobit takový stylus byl vskutku originální. Můžete jej samozřejmě používat jako klasický “rovný” stylus, až vás to ale omrzí, můžete si ho jednoduše omotat kolem prstu a pohodlně s přístrojem pracovat dál. Pružná tyčinka, ze které je stylus vyrobený perfektně drží zvolený tvar a pokud jej budete používat omotaný na prstě, pak uvolníte několik dalších prstů, které jsou jinak potřeba k držení klasického stylusu.

A jak se s ním vlastně pracuje ? Ze začátku si budete muset zvyknout na “neobvyklé” umístění stylusu, který vám doslova bude trčet z prstu, avšak po několika minutách používání si na něj zvyknete. Práce s ním je tedy velmi příjemná a vaše doteky na displej budou i s tímto stylusem přesně mířené.

Tento netradiční stylus můžete zakoupit za necelých 6$ na oficiálních stránkách produktu.

1 2

3

Zdroj: PDAsoft.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    ja bych do toho stylusu take sel, ale jen pokud by nas bylo vic, protoze to postovne je celkem vysoke…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *