TOPlist

ComfortStylus: Neobvykle řešený stylus pro všechna PPC

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Comfort StylusNebaví vás neustále vysunovat stylus ze zdířky u vašeho PDA ? Nevyhovuje vám nevyhovuje tvar nebo délka standardního stylusu ? Chcete být originální ? Pokud jsou odpovědi na všechny tři otázky spíše kladné, pak zbystřete své smysly – představujeme vám nový stylus s výstižným názvem ComfortStylus.

A v čem je tento stylus tak jedinečný ? Na trhu jsou různé typy stylusů – některé v sobě obsahují propisku, další jsou zase teleskopické, avšak ohebný, tedy spíše tvarovatelný je pouze jeden – ComfortStylus. Nápad vyrobit takový stylus byl vskutku originální. Můžete jej samozřejmě používat jako klasický “rovný” stylus, až vás to ale omrzí, můžete si ho jednoduše omotat kolem prstu a pohodlně s přístrojem pracovat dál. Pružná tyčinka, ze které je stylus vyrobený perfektně drží zvolený tvar a pokud jej budete používat omotaný na prstě, pak uvolníte několik dalších prstů, které jsou jinak potřeba k držení klasického stylusu.

A jak se s ním vlastně pracuje ? Ze začátku si budete muset zvyknout na “neobvyklé” umístění stylusu, který vám doslova bude trčet z prstu, avšak po několika minutách používání si na něj zvyknete. Práce s ním je tedy velmi příjemná a vaše doteky na displej budou i s tímto stylusem přesně mířené.

Tento netradiční stylus můžete zakoupit za necelých 6$ na oficiálních stránkách produktu.

1 2

3

Zdroj: PDAsoft.cz

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku